CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Nejlepší hry pro holky i kluky 19.5.2012 - 01:05

nejlepsi-hry-pro-holky-i-kluky Hrajete rádi online hry? Hledáte herní web, kde by byly ty nejlepší dostupné onlinovky přesně podle Vašeho vkusu? Pak už nehledejte a běžte rovnou na jogo.cz nebo hrydnes.cz

Hrajete rádi online hry? Hledáte herní web, kde by byly ty nejlepší dostupné onlinovky přesně podle Vašeho vkusu? Pak už nehledejte a běžte rovnou na jogo.cz nebo hrydnes.cz. Na obou na Vás čekají super online hry, které si můžete hned zahrát nebo si je dokonce úplně zdarma stáhnout do svého počítače. Na jogo.cz si přijdou na své hlavně milovníci akčních her, boje, strategií, rychlých aut nebo sportu. Každý hráč se tu v okamžiku stane chrabrým bojovníkem, vojenským velitelem, správcem města, dobyvatelem, automobilovým závodníkem nebo prvotřídním sportovcem.

 

jogo

 

Holky pak jistě ocení stránky hrydnes.cz, které jsou vytvořeny přesně podle jejich vkusu a na kterých můžou popustit uzdu fantazii, uplatnit estetické cítění i ověřit své pečovatelské dovednosti. Čeká tu na ně spousta dívčích her plných celebrit, roztomilých zvířátek i hrdinů populárních filmů a seriálů jako jsou víly Winx, panenky Bratz i Barbie, žákyně strašidelné stření školy nebo Shrek a Simphsonovi. Pokud by si chtěly slečny zazávodit, ale nebaví je auta, můžou se vrhnout na koňské dostihy. Svůj postřeh a přesnou mušku si potom ověří bez krve a násilí třeba jako čarodějky vysílající kouzla. Pro nadšené kuchařky je připraveno množství her o přípravě jídla a ani módní odbornice nepřijdou zkrátka. Právě oblíkačky, líčení a kadeřnické hry jsou na hrydnes.cz jedněmi z hlavních kategorií.

 

A to není všechno, pokud se přihlásíte a vytvoříte si na stránkách svůj profil, s ostatními soutěžit o nejlepší umístění v hrách na skóre, vyjadřovat se k jednotlivým hrám v jejich komentářích nebo si prostě jen tak pokecat se stejně naladěnými lidmi na fórech i online pokecu.

 

Všechny hry přitom najdete přehledně roztříděné do kategorií, opatřené procentuálním hodnocením od tvůrců webu i užitečným náhledovým videem. Nikdy tak už nebudete mít problém najít hru podle svého vkusu a momentální nálady.

Shlednuto: 5044x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář