CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Piloty The CW se představují 19.5.2012 - 03:05

piloty-the-cw-se-predstavuji Po upfronts The CW uvolnila promo videa a popisky svých nových seriálu. Najdete je uvnitř novinky.

Arrow:

arrow

 

Potom, co milionářský playboy ztroskotal, byl prohlášen za nezvěstného a později i 5 let dokonce za mrtvého, byl Oliver Queen objeven na odlehlém ostrově v Pacifiku. Když se Oliver vrátí domů, tak ho jeho oddaná matka spolu s milující sestrou Theou a nejlepším přítelem Tommym vřele přivítají, ale tuší, že se Oliver na ostrově změnil. I když Oliver skrývá pravdu o tom, jakým mužem se na ostrově stal, tak se zoufale snaží odčinit hříchy, které spáchal v mládí, nejvíc touží po usmíření se svou bývalou přítelkyní Laurel Lance. Zatímco se Oliver sbližuje se svými blízkými, tak si tajně vytvoří alter ego Arrowa, ochránce, který napraví zločiyn své rodiny, bude bojovat s nešvary společnosti a Starling City navrátí jeho bývalou slávu. Ve dne je Oliver bohatý a bezstarostný sukničkář, kterým byl i dřív, věčně pronásledován svým bodyguardem a řidičem Johnem Digglem, zatímco po nocích se stává ochráncem města. Otec Laurel detektiv Quentin Lance je ale odhodlán tohoto ochránce města zatknout. A Oliverova vlastní matka Moira ví o ztroskotání Oliverovy lodi víc, než dává najevo, a je bezcitnější, než by si Oliver pomyslel.

 


Cult:

Investigativní novinář Jeff Sefton (Matt Davis) se naučil vysmívat se neustálým posedlostem svého bratra Natea, obzvláště té poslední, že se mu snaží ublížit úspěšný televizní seriál. Když ale Nate zmizí skutečně, tak začne brát Jeff jeho paranoiu vážně a při tom odhalí temný svět seriálu Cult a jeho zběsilých fanoušků. Jediný člověk, který je ochoten Jeffovi pomoct, je mladá Skye (Jessica Lucas), asistentka výzkumu seriálu Cult, které se také nezdá, že by vzrůstající se zločiny, které seriál obklopují, byly zcela náhodné. Fiktivní seriál, který je zaměřen na hru kočky a myše mezi charismatickým vůdcem kultu Billym Frimmem (Robert Knepper) a detektivkou losangeleské policie Kelly Collinsovou (Alona Tal), se stal pro diváky posedlostí. Jak se Jeff spolu se Skye dostávají do světa fanoušků stále hlouběji, tak zjišťují, že otřesné zvraty seriálu jsou pro pár nešťastných lidí něčím víc než jen fantazií. Skalní fanoušci seriálu Cult jsou schopni i zabít, jen aby se dozvěděli, co bude dál.

 


The Beauty & The Beast

bb

Catherine Chandlerová je chytrá detektivka z oddělení vražd. Před lety se stala svědkyní vraždy její vlastní matky, kterou zabili 2 neznámí střelci. Catherine by skončila mrtvá také, ale někdo, nebo spíš něco, ji zachránilo. Nikdo ji to nikdy neuvěřil, ale Catherine ví, že na vrahy její matky nezaútočilo žádné zvíře. Uteklo pár let a z Catherine se stala silná, sebevědomá a schopná detektivka, která pracuje po boku stejně schopné partnerky Tess. Při vyšetřování vraždy narazí Catherine na stopu, která ji zavede k pohlednému doktoru Vincentovi Kellerovi, který byl podle zpráv v roce 2002 zabit v Iráku. Catherine zjišťuje, že Vincent je stále naživu a že právě on ji před mnoha lety zachránil život. Ze záhadných důvodů, které ho donutily žít na okraji společnosti, se Vincent posledních 10 let skrýval, aby ochránil své tajemství: když se naštve, tak se z něho stane krvelačná bestie, která není schopna svou supersíť a zvýšené smysly kontrolovat. Catherine souhlasí, že jeho totožnost ochrání výměnou za jakékoliv informace ohledně smrti její matky. Tímto začíná složitý vztah bezi Catherine a Vincentem, které to silně táhne k sobě, ale zároveň oba dva chápou, že jejich vztah je pro oba dva velmi nebezpečný.

 


The Carrie Diaries

Píše se rok 1984 a pro šestnáctiletoui letou Carrie Bradshawovou neníživot jednoduchý. Od smrti její matky se její mladší sestra Dorritt stala dost problémovou a jejich otec Tom má najednou sám na bedrech zodpovědnost za své dvě dospívající dcery. Carriinini přátelé - sladký podivín Mouse, sarkastická a sebevědomá Maggie a citlivý Walt - jí dělají život snesitelný. Ale život na předměstí Connecticutu ji moc od potíží neodvádí. A i když příjezd nového sexy studenta přinese Carrie do života trochu vzrušení, stále zápasí se svým smutkem. Takže když Tom Carrie nabídne stáž v právní firmě na Manhattanu, Carrie se té nabídky hned chytne. Když potká Larissu, editorku pro magazín Interview, inspiruje se její kulturou a jedinečnostmi, které Larissin světtvoří. Carriinini přátelé a rodina mají v jejím srdci velké místo, ale na první pohled se zamiluje do nejdůležitějšího muže svého života - do Manhattanu.

 


Emily Owens M.D.

ems

Emily Owensová se konečně cítí jako dospělá. Střední školu, na kterou velmi nerada vzpomíná, může konečně hodit za hlavu, protože odpromovala na lékařské škole a stává se praktikantkou v denverské nemocnici Memorial, kde bude mít šanci pracovat po boku proslulé kardioložky Giny Beckettové a kde, což není až zase tak úplná náhoda, bude jako praktikant působit i její tajná láska Will Rider. Tak proč ji pořád všichni varují, že je to v nemocnici stejné jako na střední? Emily to brzy zjistí po zlém.  Její největší nepřítelkyně ze střední, úžasná a populární Cassandra Kopelsonová začíná jako praktikantka v Denver Memorial také a zdá se, že se z nich soupeřky stanou znovu. A to ne jen jako praktikantky, budou také soupeřit o Willovu pozornost. Další praktikantka Tyra Grangerová Emily varuje, že party lidí se tu od střední moc neliší: ze sportovců se stanou ortopedi, z protivných holek plastičtí chirurgové, z rebelů se stanou lékaři na pohotovosti. A i Tara má v nemocnici jako dcera ředitele nemocnice své zvláštní místo. Emily si ti znovu připadá jako nováček a vůbec se jí to nezdá být méně trapné než na střední. Tentokrát bude muset Emily udržet rovnováhu mezi osobním životem a citovým kolotočem, který předchází každému doslova životně důležitému rozhodnutí. Alespoň, že má na své straně Tyru a až moc chytrého, ale milého Mycaha, na které se může spolehnout. Emily si začíná uvědomovat, že i když je podivínka, tak se z ní může stát skvělá doktorka.

 


Tak co na piloty říkáte? Který se vám líbí nejvíc? Který podle vás naopak propadne?

Můžete hlasovat i na hlavní stránce v anketě.

cwfall2012

Shlednuto: 4418x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
Beyli  19.05.2012 - 10:38
komentovat
Beyli
Nejspíš zkusím jen Arrow a The beauty & beast, ostatní seriály mě moc neoslovili, možná bych dala ještě šanci Cutlu, nevypadá to marně...
#2
janka  19.05.2012 - 11:50
komentovat
noimage
ja som to už raz písala, ja dám šancu Cultu a Beauty and the Beast. celkom sa na to teším...:)
#3
Barushka  19.05.2012 - 20:14
komentovat
noimage
Já dávám šanci The Beauty & The Beast a The Cult...to ostatní mě nějak moc nezaujalo, ae možná, když se budu nudit, nebo spíš nebudu mít na co koukat tak ještě zkusim Arrow
#4
channina  19.05.2012 - 20:31
komentovat
channina
Já zase budu určitě čučet na všechno... jen nečíst předtím popis Cultu, tak z traileru vůbec netuším, co to jako je, ten se podle mě moc nevyvedl.
#5
xtomas252  19.05.2012 - 21:11
komentovat
xtomas252
Já vyzkouším 4 z 5. No to máš pravdu, ale popis zní zajímavě, tak snad z toho vznikne něco solidního. Smích
#6
Fiera  21.05.2012 - 11:45
komentovat
Fiera
Hmm zaujal mě název a plakát na Arrow, ale anotace trošku zklamala, i když trailer vypadá celkem zajímavě. Takže možná dám pár dílům šanci a uvidíme.
Cult mi něco nápadně připomíná, ale nějak si nemůžu uvědomit co. Možná pár dílů taky dám.
Námět Emily mi přijde tisíckrát omílaný na různé způsoby.
Carrie mě nezaujala.
A The Beauty & Beast, vypadá na celkem zajímavou variaci této "pohádky". Asi nejvíc zaujala. Tak uvidíme. Opět pár dílů plánuji zhlédnout a uvidíme.