CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Znáte jeden z nejlepších herních webů? 19.5.2012 - 03:05

znate-jeden-z-nejlepsich-hernich-webu Pro všechny nadšené hráče online her je tady výborný web plný zábavy, na kterém najdete spoustu super her, nové kamarády i soutěže o hodnotné ceny. Ať už jste zkušení nebo s hraním teprve začínáte, najdete na raketka.cz to pravé pro každou svou náladu a příležitost.

Pro všechny nadšené hráče online her je tady výborný web plný zábavy, na kterém najdete spoustu super her, nové kamarády i soutěže o hodnotné ceny. Ať už jste zkušení nebo s hraním teprve začínáte, najdete na raketka.cz to pravé pro každou svou náladu a příležitost. Můžete se přijít jen tak podívat a zahrát si rychlou hru bez nutnosti přihlašování, či registrace. Můžete si ji dokonce bez problémů stáhnout do svého počítače. Pokud se ale přihlásíte a vytvoříte si svůj profil, čeká na Vás svět, ze kterého nebudete chtít odejít. Budete se moct vyjadřovat k jednotlivým hrám v komentářích, chatovat s ostatními stejně naladěnými lidmi v pokecu i přispívat do diskusí na fóru. Nejen hry, ale i oblíbené seriály, filmy a nejlepší vtipy budete sdílet se spoustou hráčů a hráček, mezi kterými máte možnost najít nejen kamarády, ale dokonce i partnera nebo partnerku. A pokud Vám bude nějaké téma chybět, prostě si ho vytvoříte J. Jako registrovaní máte také jedinečnou možnost zapsat se veřejně do tabulek nejlepších hráčů a soutěžit s ostatními ve hrách závodních, postřehových, bojových i logických. Teď na všechny navíc čekají bezvadné soutěže o herní konzole a jiné vychytávky.

 

 

raketka

 

Na raketka.cz si přijde na své opravdu každý. Nejmenší si můžou zahrát hry plné roztomilých zvířátek a kreslených hrdinů, hry pro děvčata nabízejí stránky to nejlepší z oblíkaček, líčení celebrit i her na motivy populárních filmů a seriálů. Panenky Brarz, víly Winx, Stmívání nebo hrdinové Monster Hihot hrají hlavní roli a stanou se Vašimi kamarády. Pro kluky jsou pak přichystány ty nejlepší střílečky, rychlá auta, boj muže proti muži nebo dokonce pořádně brutální onlinovky.

 

Každý den potom přibývají nové a nové hry, ve kterých si ověříte svůj postřeh, strategické schopnosti i sílu svého logického myšlení. Všechny hry jsou samozřejmě úplně zadarmo a připravené pro Vás v přehledných kategoriích, každá s hodnocením od tvůrců webu a dokonce s náhledovým videem, abyste věděli do čeho jdete.

Shlednuto: 4509x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář