CWzone.cz

CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

5 tipů na nejlepší hry ke stažení 30.5.2012 - 12:05

5-tipu-na-nejlepsi-hry-ke-stazeni Skvělých her je spousty, to beze sporu. A je jasné, že pokud jste znalec, tak pro vás není problém vybrat si z tohoto množství tu správnou. Ne všichni ale ví, pro jakou hru sáhnout, a nechají si tak rádi poradit. Proto tu dnes sestavíme 5 nejlepší her, podle redakce stahovacího portálu Mujsoubor.

5 tipů na nejlepší hry ke stažení

 

Skvělých her je spousty, to beze sporu. A je jasné, že pokud jste znalec, tak pro vás není problém vybrat si z tohoto množství tu správnou. Ne všichni ale ví, pro jakou hru sáhnout, a nechají si tak rádi poradit. Proto tu dnes sestavíme 5 nejlepší her, podle redakce stahovacího portálu Mujsoubor.

Hry, které si tu představíme, jsou až na výjimky docela známé. Rozhodně mezi nimi najdete ty nejznámější, ale i ty, které jsou stejně dobré, ačkoliv se o nich tolik nemluví. Proto se snažíme dostat takové hry do podvědomí uživatelů a doufáme, že nám v tom pomůžete.

 

Minecraft

Hra s kostkami. Co více dodat? Snad jen, že už je ve verzi 1.2.5 a oproti předchozím verzím je zase o něco lepší. Pro ty, kteří hru neznají, připomeňme, žeMinecraftje budovací hra, v níž má všechno tvar kostek. Hra obsahuje několik různých módů pro jednoho i více hráčů, kde můžete poměřit svůj budovatelský um. V Minecraft světě je možné postavit vše od primitivního klacíku až po složitý mechanismus hodin. Vše je ale potřeba dělat postupně. Pokud chcete něco stavět, potřebujete na to mít nejdříve suroviny, které musíte vytěžit nebo vyrobit. Hru je možné hrát z vlastního pohledu nebo z pohledu třetí osoby. Plná verze hry je placená. Také jeale k dispozici volně stažitelné demo hry Minecraft.

 

minecraft

 

Traktor Zetor 2

Tak tohle je hra pro opravdové zemědělce. V roli řidiče tu usednete za volant snad všech známých zemědělských strojů. Začnete jako traktorista, který pilně orá pole. Následně pokračujete jako kombajnista, který pole sklidí a rovnou vytvoří balíky slámy. Vše navíc musíte stihnout do limitu, tak abyste nepřišli o peníze ze sklizně. Je to těžký život, ale s vybavením, jaké hra nabízí, je to opravdu zábavné. Kromě již zmiňovaných strojů narazíte i na spousty doplňků, jako jsou radlice, vleky či stroj na vytváření balíků slámy. Celá hra má velice fascinující grafiku a velmi věrné zvuky. Je zde vidět, že si autoři dali opravdu záležet. Tak neváhejte a vyzkoušejte hru Traktor Zetor 2.

 

 

 traktor zetor 2

Angry Bird Space

Tak tohle je opravdu kultovní hra. Sice není nijak stará, ale už se dostala do podvědomí mnoha lidem. Předchozí díl těchto naštvaných ptáčků byl velice úspěšný na všech platformách od mobilních telefonů až po stolní počítače. U dalšího dílu s dovětkem Space tomu není jinak. Jak už název napovídá, tak je celá hra směřována do temného prostoru bez gravitace – do vesmíru. Zde budete mít za úkol sestřelovat zelené vepře, tedy spíše jen jejich hlavy. Ty se nachází většinou na planetě, kde je chrání gravitační pole. Ve volném vesmíru musí být v bublině, jinak zmrznou. Gravitační pole planet je ale Váš přítel, protože Vám pomáhá lépe trefovat cíle. Na výběr pak máte z několika ptáčků. Jeden při dopadu vybuchuje, další se zase umí roztrojit, sami budete překvapeni, co všechno vaši ptáčci dovedou. V celku je to velmi zábavná a oddechová hra a demo AngryBirdSpace rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

angrybirds

FishFillets

U této hry se vydáváme do českých luhů a hájů, protože tuhle pecku vydala tuzemská společnost AltarInteractive. FishFillets procvičí nejen Vaši trpělivost, ale i spolupráci. Ve více než 70 úrovních budete mít na starosti vždy dvě rybky najednou. Jedna je veliká a má sílu pohnout těžkými předměty, druhá je zase malinká a vleze se do každé škvíry. Navzájem si tak musípomáhat, aby dosáhli společného cíle, tedy proplout místností až do konce. S touto hrou si užijete spoustu zábavy ale i nervů. Cíle jsou většinou na dostupném místě, ale cestu vám brání mnoho různých věcí a překážek. Tak ukažte, že máte na to, abysteFishFillets dohráli až do konce.

 

fish fillet

 Plants vs. Zombies

Plant vsZombies představuje velice originální a zábavnouhru, která vám rozhodně jen tak nedá spát. Vaše role je jasná, ubránit pozemek před hordou zombíků. Ale jak, když k dispozici máte pouze květiny?  Opravdu si myslíte si, že těmi zombie nezastavíte? Tak to byste se divily. Základem jsou sluníčka, která padají a Vy je musíte sbírat, dodávají vám potřebné body pro koupi dalších kytek. V noci ovšem slunce nepadají. Proto je potřeba vysazovat slunečnice, které je umí vygenerovat. Mezi Váš arsenál pak patří spousty dalších rostlin, od hrášků co fungují jako kulomet, nebo brambory co působí jako miny. Dále pak najdete vybuchující třešně, masožravky, hypnotické houbičky nebo obranné ořechy. Zombie strana ale taky nezůstává pozadu, a tak se na Vás hrnou lepší a lepší příšerky. Někteří mají krunýře jako želva, jiní zase vybuchují nebo se snaží kytky přeskočit. Najdou se i takové, které když jdou, tak se třese celá zem. Tak tedy hurá do sázení rostlin a pokoření všech nepřátel v PlantsvsZombies.

 

plants vs zombies

Shlednuto: 3592x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář