CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Eternal Law: Andělé na Zemi 10.6.2012 - 09:06

eternal-law-andele-na-zemi Zak a Tom jsou andělé, kteří byli posláni na Zemi aby pomáhali lidem. Mají však zákaz emocionálně se zde jakkoliv angažovat. Oba začnou pracovat jako právníci ve městě York. Jejich poslání zde však ohrožuje pokušení v podobě krásné Hannah a také temný anděl Richard jim nebude nic ulehčovat.

 

eternal law

O seriálu:


Z nebe jsou na svět posláni dva andělé, aby pomohli lidem s jejich problémy. Lidé křídla těchto dvou andělů nevidí, až na výjimky, kdy jsou na pokraji smrti, a tak vypadají naprosto normálně. Zak Gist je zkušený anděl, kterému je 14 miliard let a který už na Zemi byl, za to Tom Greenings je znatelně mladší a lidskému chování se stále snaží porozumět. Je rozhodnuto, že lidem nejlépe pomohou jako ochránci práva v Yorku, kde se setkávají se slečnou Sheringhamovou, andělelem, ze kterého se potom, co si vzala člověka, stal pouhý smrtelník a která Zaka a Toma ubytuje. Zak později poznává Hannah English, ženu, do které se zamiloval při své první návštěvě země, která ho ale nepoznává. Andělé nesmějí za žádnou cenou do záležitostí lidí jakkoůliv zasahovat, mohou je vést a ovlivňovat, a i když mají schopnost ovlivňovat lidskou mysl, tak se pokušení tuto schopnost používat musí bránit.

 

 

Popisy epizod


1x01


Andělé Zak a Tom dostanou případ snipera, který postřelil během svatby několik lidí, mezi nimiž byla i Zakova stará láska Hannah. Všichni si myslí, že to udělal bývalý přítel nevěsty Lucy a snaží se to i dokázat Zakův starý nepřítel, padlý anděl, Richard. Ale Tom přijde na to, že to udělat nemohl. Snaží se tedy dokázat jeho nevinu, ale on jim to stěžuje tím, že se přizná. Později však přijdou na to, že pouze někoho chránil.

 

1x02

 

Šestiletý hoch, který pozná, že Zak a Tom jsou andělé, požádá Zaka, aby zakročil v boji o svěření do péče mezi jeho otcem a adoptivními rodiči v naději, že je usmíří.

Zak a Tom čelí Hannah a Richard zastupuje onu matku, když jde případ před soud. Do Belfry dorazí záhadný balíček od pana Mountjoye, který obsahuje památku na Kubánskou raketovou krizi.

 

1x03

 

Důchodce Mack Steen přizná, že otrávil bezcitného majitele pečovatelského domu Keitha Cedrica, protože chce onen dům zavřít.

Pan Mountjoy přikáže Zakovi a Tomovi, aby Macka obhajovali, ale minulost všech zúčastněných to začne značně stěžovat v momentě, kdy chce padlý anděl Richard přejít od ublížení na zdraví k pokusu o vraždu.

 

1x04

 

Pan Mountjoy nechá Zaka a Toma žalovat ženu za zabití tuláka, který ji sledoval a u kterého věřila, že zabil jejího syna. Tom má několik pochybností ohledně viny té ženy. Na popud padlého anděla Richarda začne pochybovat i o důvodu jeho přítomnosti na Zemi.

Tom, který chce utěšit ženu truchlící nad ztrátou svého syna, se jí zjeví jako anděl, aby jí dokázal, že nebe existuje.

 

1x05

 

Tom zachrání život vojačce, která je pak obviněná z dezerce a čelí válečnému soudu.

Zak požádá Hannah o asistenci při její obhajobě, což Toma mrzí.

Paní Sherringhamová vzpomíná na Billyho, svoji lásku, a v důsledku toho řekne Zakovi, aby Hannah zprostředkoval rande s jiným mužem.

Zatímco Richard pracuje na svém ďábelském plánu, objeví se Billyho bratr Carl.

 

1x06

 

Padlý anděl Richard zmanipuluje situaci dvou bratrů, kdy jeden z nich očividně zabil jejich třetího bratra. Také manipuluje vztahem paní Sherringhamové a Billyho bratra Carla a znovuoživení lásky Zaka a Hannah vrcholí v soudný den, kdy hodiny odpočítávají 666666.

 

 

Obsazení:


Samuel West jako Zak Gist Ukweli

Roach jako Thomas Greening

Tobias Menzies jako Richard Pembroke

Orla Brady jako slečna Sherringham

Hattie Morahan jako Hannah English

 

Tento britský šestidílný seriál byl odvysílán na televizi ITV v lednu roku 2012 a celkem čítá 6 epizod. Další řada bohužel v plánu není. Titulky pro vás překládá Veruuuu a weunka2101 a můžete si je stáhnout ZDE!!!

Shlednuto: 3519x
Hodnocení článku:
0/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář