CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Bunheads: Seriál z tanečního prostředí 12.6.2012 - 06:06

bunheads-serial-z-tanecniho-prostredi Tanečnice z Las Vegas se impulzivně vdá a přestěhuje do manželova rodného města. V tomto ospalém zapadákově ji čeká nová role v taneční škole své tchyně.

bunheads

Michelle je zhrzená tanečnice, která dělá ve Vegas křoví. Nebaví jí pařit, její byt je noční můra a celkově není spokojená sama se sebou. Když neprojde vysněným konkurzem do muzíkálu "Chicago", její život se jí doslova zbortní pod rukama. Naštěstí má ale tajného ctitele, který jí nabídne pomocnou ruku v podobě sňatku. Michelle nabídku v plačtivé agonii přijme a odstěhuje se se svým novým manželem do zapadnutého městečka Paradise. Doufá, že zde svůj život obrátí k lepšímu, bohužel se všechno začne vyvíjet absolutně špatně. Tchýně, taktéž tanečnice, ihned Michelle odsoudí jako striptérku a snaží se jí dělat ze života živoucí peklo.

bunheads

 

Bunhesd je seriál od autorky a producentkyseriálu Gilmorova děvčata. Můžeme se tedy těšit na komické zvraty, dialogy plné vtipu a ironie, sympatické postavy a jako bonus navíc i dávku skvělého tance.

 

Titulky pro vás překládá Haroska, o korekci se stará Káťa!

 

Stáhnout si je můžete PŘÍMO ZDE!!!

Shlednuto: 8280x
Hodnocení článku:
5/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
Meimei  12.06.2012 - 20:23
komentovat
Meimei
Už se těším, Háro :) Když to má být v duchu GG :)
#2
Tara  16.06.2012 - 00:41
komentovat
noimage
První díl parádní. Moc příjemný. Líbí se mi, že herci nejsou takový ten hollywoodský žurnálový typ, ale normální obyčejný lidi. Od tvůrců Gilmorových děvčat s několika herci z Gilmorových děvčat, se stejnou rychlostí dialogů, s menší kadencí hlášek, ale se stejně příjemným prostředím amerického maloměstečka. Děkuju předem za titulky a těším se na další díl!