CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Sinbad: Pravá letní oddychovka 9.7.2012 - 12:07

sinbad-prava-letni-oddychovka Legenda o námořníkovi Sindibádovi opět ožívá!

Britská televizní stanice Sky1 uvádí dvanáctidílný seriál o legendárním námořníkovi Sindibádovi. Příběh začíná v Basře, kde se Sindibád spolu se svým bratrem Jamilem živí zlodějnou a podfuky, ale potom, co je Jamil díky Sindibádově nerozvážnosti zabit, ho jeho babička z jeho rodného města na jeden sluneční cyklus vyhání, a tak se Sindibád vydává na strastiplnou cestu, na které se chce zbavit kletby, kterou na něj jeho babička uvalila, a zároveň najít svůj osud. Jeho cesta začíná na lodi Providence, kde Sindibád potkává norského námořníka Gunnara, zlodějku Rinu a dceru afrického diplomata Nalu. Posádku doplňuje výstřední Cook a lodní felčar Anwar.

 

sinbad

 

Sinbad (Elliot Knight): Charismatického Sindibáda poprvé uvidíme spolu s jeho bratrem Jamilem v jejich rodné Basře, kde se živí zlodějnou, ale po smrti svého bratra je Sinbad z Basry vyhnán..

 

Lord Akbari (Naveen Andrews): Mladší bratr vládce Basry je potom, co jeho syn zemře při rvačce se Sindibádem, naplněn pomstou.

 

Anwar (Dimitri Leonidas): Anwar je doktorem na lodi Providence, na které se později setká se Sinbadem, který je po smrti bratra Jamila na útěku.Rina (Marama Corlett): Tajnůstkářská zlodějka, která se nebojí riskovat životy ostatní, když je ten její v sázce.


Gunnar (Elliot Cowan): Jeden ze členů posádky, který se vždy snaží vyhnout konfliktu.Nala (Estella Daniels): Krásná a chytrá dcera afrického diplomata, která spolu se svým otcem utíká před svou minulostí.

 

sinbad

Titulky pro vás budeme překládat s channinou!

Shlednuto: 3831x
Hodnocení článku:
5/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
Lord Hell  09.07.2012 - 08:54
komentovat
noimage
Doufam ze budou titulky uz je venku sinbad.s01e01.720p.hdtv.x264-bia
#2
karel  09.07.2012 - 10:19
komentovat
karel
bacha na to, co stahujete. Zatím všechny 720p verze (vč. PROPER od bia!) jsou zhruba od 33 min out of sync.