CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

The New Normal: Když příroda selže 25.8.2012 - 11:08

the-new-normal-kdyz-priroda-selze Bryan (Andrew Rannells) a David (Justin Bartha) jsou šťastný losangeleský pár s úspěšnými kariérami. Jediná věc, která jim v jejich životě chybí, je dítě. To se změní, když potkají Goldie (Georgia King), která se rozhodne, že se stane jejich náhradní matkou.

O seriálu

 

tnnDnes vypadají rodiny všelijak: svobodní otci, dvě mámy, rodina může vzniknout i díyk dárcům sperma a dárkyním vajíček a nebo po jedné nerozumné noci. Je rok 2012 a možné je vše. Bryan (Andrew Rannels) a David (Justin Bartha) jsou pár z Los Angeles a nic jim nechybí. Vlastně skoro nic. Jsou úspěšní v zaměstnání a mají velmi dobrý vztah, ale i přesto jim jedna věc chybí. Dítě. A když už si myslí, že jim ho osud nepřeje, tak potkají Goldie (Georgia King), neobyčejnou mladou ženu s velmi zajímavou minulostí. Tato servírka ze středozápadu a svobodná matka se snaží utéct svému předchozímu životu, který se ocitl ve slepé uličce, a také své úzkoprsé matce (Ellen Barkin), a proto se rozhodne vše změnit a spolu se svou milovanou osmiletou dcerou se přestěhuje do Los Angeles. Goldie brzy zjistí, že je na mizině a na pokraji zoufalství, ale že je také plodná, a proto se Goldie rozhodne, že se stane náhradní matkou Bryanova a Davidova touženého dítěte a také možná dívkou jejich snů. Náhradní matkou a součástí náhradní rodiny.

 

Tvůrci a výkonní producenti seriálu jsou Ryan Murphy, muž, který stojí za seriály Glee a American Horror Story, Ali Adler (Glee, Chuck) a Dante DiLoretto (Glee, American Horror Story)

 

Plakát

 

the new normal

 

Postavy

 

Justin Bartha jako David

 

 

Justin Bartha

 

Andrew Rannels jako Bryan

 

Justin Bartha

 

Georgia King jako Goldie

 

Justin Bartha

 

Elen Barkin jako Jane

 

Justin Bartha

 

NeNe Leakes jako Rocky

 

Justin Bartha

 

Bebe Wood jako Shania

 

Bebe

 

Premiéra

 

Seriál se začne vysílat již 11, září na NBC

 

Titulky

 

První díl už je dostupný na iTunes

 

Seriál pro vás bude překládat haroska

 

Stav překladu prvnho dílu můžete sledovat ZDE!

 

 

Shlednuto: 7963x
Hodnocení článku:
5/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
vikkyy  07.09.2012 - 18:13
komentovat
vikkyy
Hmmm. Mrknu na to Tome, díky za tip. :)