CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Co náš čeká na podzim? 1.9.2012 - 06:09

co-nas-ceka-na-podzim Nová sezóna se neúprosně blíží a pokud chcete vědět, kdy se všechny seriály vysílají a jaké novinky jsme si pro vás připravili, tak by vám tento článek neměl ujít.

World Without End (Showcase)

 

cwfall2012Děj seriálu: Seriál se odehrává ve středověkém anglickém městečku Kingsbridge, avšak o zrhuba sto padesát let později než události ze seriálu Pilíře země. Do spletitých osudů obyvatel Kingsbrigde 14. století, jejichž život je nerozlučně spjat s chodem dvou místních klášterů a obchodními úspěchy vlnařského cechu, tentokrát podstatným způsobem zasáhne největší pohroma seslaná na lidský rod: epidemie nemoci známé jako velká či černá smrt, moru, který vyhladí skoro polovinu tehdejší evropské populace. 

 

Počet epizod: 8

Premiéra: 4.9.2012

Překládá: xtomas252

 

 

 

The New Normal (NBC)

 

cwfall2012Děj seriálu: Dnes vypadají rodiny všelijak: svobodní otci, dvě mámy, rodina může vzniknout i díyk dárcům sperma a dárkyním vajíček a nebo po jedné nerozumné noci. Je rok 2012 a možné je vše. Bryan (Andrew Rannels) a David (Justin Bartha) jsou pár z Los Angeles a nic jim nechybí. Vlastně skoro nic. Jsou úspěšní v zaměstnání a mají velmi dobrý vztah, ale i přesto jim jedna věc chybí. Dítě. A když už si myslí, že jim ho osud nepřeje, tak potkají Goldie (Georgia King), neobyčejnou mladou ženu s velmi zajímavou minulostí. Tato servírka ze středozápadu a svobodná matka se snaží utéct svému předchozímu životu, který se ocitl ve slepé uličce, a také své úzkoprsé matce (Ellen Barkin), a proto se rozhodne vše změnit a spolu se svou milovanou osmiletou dcerou se přestěhuje do Los Angeles. Goldie brzy zjistí, že je na mizině a na pokraji zoufalství, ale že je také plodná, a proto se Goldie rozhodne, že se stane náhradní matkou Bryanova a Davidova touženého dítěte a také možná dívkou jejich snů. Náhradní matkou a součástí náhradní rodiny.

 

Počet epizod: zatím 13

Premiéra: 11.9.2012

Překládá: haroska, marky852

 

 

 

 

Downton Abbey (ITV 1)

 

cwfall2012Děj seriálu: Duben 1912. Na Downtonské sídlo dorazí zpráva o ztroskotání Titanicu, což má pro rodinu dalekosáhlé následky. Při námořní tragédii totiž zahynul přímý dědic veškerého majetku a rodina v čele s Robertem, hrabětem z Granthamu, a jeho ženou Corou musí nově řešit otázku majetku. Kvůli klauzuli ustanovené Robertovým otcem při jejich svatbě spadá veškeré jmění pouze mužskému dědici. Podle tradiční zásady, že majetek má zůstávat v rodině, začnou se manželé na popud Robertovy pletichářské a staromilské matky Violet poohlížet po nápadnících pro Mary, nejstarší ze svých tří dcer, v řadách příbuzenstva či spřízněných rodů. Současně do sídla přichází nový komorník John Bates, který u stávajícího služebnictva vzbudí pozdvižení, neboť ho lord přijal, přestože kvůli zranění z Búrských válek kulhá a nemůže tedy plně zastat povinnosti své funkce. Krom toho si na post lordova komorníka brousil zuby první sluha, lstivý Thomas, který okamžitě začne spřádat plány na zdiskreditování konkurence. Čestný a zásadový John nicméně najde zastání u vlídné služebné Anny a postupně si získá i důvěru hlavního správce sídla, pana Carsona.

 

Počet epizod: 10

Premiéra: 16.9.2012

Překládá: Velkotlamka

 

 

 

Last Resort (ABC)

 

cwfall2012Děj seriálu: 200 metrů pod povrchem moře obdrží americká ponorka Colorado přes rádiový kanál, který by měl být použit jen v případě, že byla domovina posádky ponorky zničena, rozkaz vypálit jadernou střelu na Pákistán. Kapitán Marcus Chaplin žádá potvrzení rozkazu, ale od Bílého domu se dočká jen zbavení funkce. V roli vůdce posádky ponorky Colorado se najednou ocitá Sam Kendal a čelí stejně těžkému rozhodnutí jako jeho předchůdce. Když i on odmítne na Pákistán vystřelit, tak je Colorado zaměřeno, je na něj vypáleno a je zasaženo. Poškozená ponorka se ocitá na oceánském dně a její posádka je svou vlastní zemí prohlášena za nepřátele státu. Nemají kam utéct, a tak Caplin s Kendalem vydávají s ponorkou na útěk a s celou posádkou se vydávají k exotickému ostrovu, na kterém naleznou útočiště, poznají lásku, šanci na nový život, a kde se také budou snažit očistit své jména, aby se mohli vrátit domů.

 

Počet epizod: zatím 13

Premiéra: 27.9.2012

Překládá: Mischa, xtomas252

 

 

 

Scandal (ABC)

 

cwfall2012Děj seriálu: Tento politický seriál pojednává o Olivii Pope, bývalé ředitelce tiskové kanceláře samotného prezidenta USA, a zřejmě nejen to, a její firmě, která se specializuje v krizovém managementu americké smetánky. S její minulosti jako bývalá ředitlka tiskové kanceláře prezidenta Spojených státu amerických Fitzeralda Granta (Tony Goldwyn) a díky její práci se Cyrusem Beenem (Jeff Perry) je otravná Olivia Pope (Kerry Washington připravena čelit snad jakékoliv situaci, která ji potká. Mezi její věrné spolupracovníky patří advokát a napravující se sukničkář Stephen Finch (Henry Ian Cusick), uhlazený právník Harrison Wright (Columbus Short), počítačový specialista Huck (Guillermi Diaz), vyšetřovatelka s narustající slabostí pro Stephena Abby Whelan (Darby Stanchfield) a nováček Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednu věc mají všichni společnou a to, že životy ostatních zvládají řídit než ty svoje vlastní, obzvlášť Olivia, která přijde tváří v tvář se svou minulostí, která ovlivňuje její rozhodování i dnes.

 

Počet epizod: zatím 13

Premiéra: 27.9.2012

Překládá: channina

 

 

Once Upon a Time (ABC)

 

cwfall2012Děj seriálu: Vlivem černé magie zlé čarodějnice se pohádkové postavy ocitnou v lidském světě bez jediné vzpomínky na svůj předchozí život. Příběh začarovaného Storybrooku se začíná rozplétat s příchodem dcery královského páru, kterou se podařilo těsně po narození zachránit od stejného osudu. Tu přivede do osamělého městečka její syn, kterého těsně po narození dala k adopci a kterého si následně osvojila nepříliš příjemná starostka Storybrooku Regina, což je ve skutečnosti Zlá královna. Celou situaci ve Storybrooke komplikuje obchodník pan Gold, v pohádkovém světě Rampelník, který má vždy nějaké postranní motivy a nikdy nic nedělá jen tak z dobroty svého srdce. Emma nachází oporu ve slečně Blanchardové, učitelce ze základní školy, do které chodí i Henry, která se jí rozhodne pomoct a poskytne jí ubytování. Boj dobra se zlem může začít.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 30.9.2012

Překládá: Mischa, phoebess, xtomas252

 

 

 

Revenge (ABC)

 

cwfall2012Děj seriálu: Když byla Emily ještě malá, tak byl její otec nespravedlivě obviněn z vraždy a později zemřel ve vězení. Nyny se už dospělá Emily Thorne (Emily VanCamp) vrací do Hamptons, kde kdysi s otcem trávila prázdniny, aby se lidem, kteři ho falešně obvinili a pak přihlíželi, jak umírá pomstila. Ihned po příjezdu do Hamptons si pronajme dům, který kdysi patřil jejímu otci a odkud bude plánovat pomstu těm, kteří ublížili nejen jejímu otci, ale i jí. Později potkává Daniela, syna zdejších magnátů Graysonových, díky kterým její otec zemřel. Emily se v hlavě začíná rýsovat plán pomsty, na který ael bohužel nestačí, a tak jí svou pomoc nabídne Nolan, který se kdysi znal s jejím otcem a který se chce vrahům Emilyina otce pomstít stejně jako Emily. Emilyin plán je neúprosný, a proto se nemůže prozradit ani své bývalé lásce z dětství Jackovi, který se potom, co Haptons opustila, staral o jejího psa, kterého má dodnes. Pomsta může začít.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 30.9.2012

Překládá: channina, weunka2101, xtomas252

 

 

 

Ther Good Wife (CBS)

 

cwfall2012Děj seriálu: The Good Wife je dramatický seriál, v němž se držitelka ceny Emmy Julianna Marguliesová představí jako manželka a matka, která s odvahou přebírá plnou odpovědnost za rodinu a vrací se do práce, poté co její manžel následkem velmi veřejného sexuálního skandálu a politické korupce skončil za mřížemi. Alicia Florricková musí zradu, zklamání a veřejné ponížení způsobené manželem Peterem odsunout stranou a začít nový život tím, že naváže na své původní povolání obhájkyně. Je přijata jako advokátní koncipientka v prestižní chicagské právnické firmě a tak se jejím kolegou stává dlouholetý přítel, bývalý spolužák z právnické školy a partner firmy Will Gardner, kterého velmi zajímá, jak si bude Alicia po 13tileté pauze počínat v soudní síni. Alicia je vděčná, když jí prvotřídní advokátka firmy Diane Lockhartová nabídne pomoc a radu, ale zjišťuje také, že tato nabídka má své podmínky a že si úspěch bude přeci jen muset vybojovat sama. Jejím největším soupeřem mezi dvacátníky, kteří také ve firmě začínají, je čerstvý absolvent Harvardu Cary, jenž je zvenčí velmi přátelský, nicméně neváhá využít všech prostředků, jen aby dokázal, že to bude on, ne Alicia, kdo získá to jediné volné křeslo společníka ve firmě. Naštěstí najde Alicia spojence ve schopné Kalindě, kterou firma zaměstnává jako vlastní vyšetřovatelku. Alicia každým dnem zvyšuje svou sebedůvěru a mění se z rozpačité opovrhované manželky politika v houževnatou zaměstnanou ženu, která se především snaží zajistit stabilní domov pro své děti, 14tiletého Zacha a 13tiletou Grace. Poprvé po mnoha letech vymění Alicia svou pozici „dobré manželky“ a vezme osud do vlastních rukou.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 30.9.2012

Překládá: jovey & Alex-Zacharry

 

 

 

Hart of Dixie (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Zoe Hart má vše, právě dokončila školu, má vysněného přítele. Jenže nic netrvá věčně a Zoe se najednou celý život obrátí vzhůru nohama, když ji navštíví záhadný cizinec, který ji nabídne práci v nějakém jižanském zapadákově. Zoe zdvořiel odmítá, to ale ještě netuší, že ji okolnosti donutí nabídku přijmout a vydat se někam na jih do městečka Bluebelle. Jakmile tam dorazí, tak zjišťuje, že onen záhadný muž byl ve skutečnosti její otec, nedávno zemřel a zenachal ji polovinu zdejší lékařské praxe, o kterou se má dělit s ne příliš příjemným doktorem. Problémy nastávají, protože Zoe je z velkého města a na maloměstský život si jen tak zvyknout nedokáže, navíc se jí zalíbí sympatický George, který je zasnoubený s poněkud ráznou Lemon, která dá Zoe ihned najevo,co si o ní myslí. Zoe chce vše vzdát, sbalit si kufry a odjet zpět do New Yorku, ale když pak zachrání život mladé těhotné dívce, tak svůj názor přehodnotí a rozhodne se zůstat.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 2.10.2012

Překládá: rebarborka & Darillion

 

 

 

90210 (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Hlavními postavami seriálu jsou Annie a její bratr Dixon Wilsonovi. Právě jejich očima se budeme dívat na život a jednotlivé příběhy na staré  známé adrese. Annie hraje Shenae Grimes, bráchu Dixona pak  Tristan Wilds. Oba hned první den na střední škole West Beverly Hills pochopí, že už nejsou v Kansasu. Úvod tak nepokrytě kopíruje začátek původního seriálu, kdy dvojčata Brenda a Brendan Walshovi po příjezdu z Minnesoty poprvé nasáli atmosféru poněkud snobštější části světa. Rodina Wilsonových včetně otce Harryho a matky Debbie se přestěhovala do Beverly Hills z Kansasu z jednoho prostého důvodu. Aby dohlédla a postarala se o Harryho matku Tabithu. To je někdejší televizní hvězda,   kdysi pořádně divoká, nyní už  ale poměrně vyhaslá. Annie i Dixonovi vadí, že jsou ve škole noví, nikoho pořádně neznají a navíc jim pořádně leze na nervy fakt, že  jejich otec na West Beverly Hills řediteluje. Annie je milá a přátelská dívka zapálená pro divadlo a nová škola je pro ni naprostým kulturním  šokem. Dixon je zase vynikající student i sportovec, a přestože je adoptovaný, má se sestrou vynikající vztahy, navzájem se podporují a doplňují. Právě blízký vztah pomáhá oběma sourozencům zapadnout do cizího prostředí a postupně objevovat nové   kamarády v řadách svých spolužáků. Jednou z  nich je bohatá, zhýčkaná a sexy Naomi, kterou hraje AnnaLynne McCord, je tu i Ethan (Dustin Milligan), populární sportovec a budoucí Dixonův rival, dále Navid (Michael Steger), šéf studentského  zpravodajství, a rebelka Silver (Jessica Stroup). Co by to bylo za školu  bez učitelského sboru. A jsme u staré známé Kelly, výchovné poradkyně v podání Jennie Garth. Důležitým  členem štábu je také Ryan Eggold v roli chytrého a zábavného učitele Ryana Matthewse.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 8.10.2012

Překládá: haroska, seekingangel, Frki

 

 

 

Gossip Girl (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Do města (New York City) přijíždí Serena van der Woodsen, která před rokem odjela bez rozloučení pryč. Všichni se o jejím příchodu dozvědí díky Gossip Girl (blogerce, která na své internetové stránce píše nejnovější drby z Manhattanu). Bývalá Serenina nejlepší kamarádka Blair je překvapena, že se S najednou vrací z internátní školy zpět na Upper East Side. B je na ní pořád naštvaná, protože ji nezanechala ani dopis na rozloučenou a tak jí bude chtít návrat co nejvíce znepříjemnit. Serena, známá to „party girl“ se sice vrátila, ale nikdo neví proč. Možná je to kvůli Blaiřina přítele Nata nebo za jejím návratem stojí její bratr Eric, který je prý na dovolené na Floridě. Alespoň to tvrdí jeho matka Lilly. Do města také přijíždí nepříliš bohatý Dan Humphrey se svojí sestrou Jenny a otcem Rufusem. Dan přezdívaný Gossip Girl „Lonely Boy“ (osamělý chlapec) měl pro Serenu vždycky slabost. Když se s ní jeho sestra seznámí, ucítí svoji šanci…

 

Počet epizod: 12 (poslední série)

Premiéra: 8.10.2012

Překládá: haroska, Hanulka

 

 

 

 

Arrow (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Potom, co milionářský playboy ztroskotal, byl prohlášen za nezvěstného a později i 5 let dokonce za mrtvého, byl Oliver Queen objeven na odlehlém ostrově v Pacifiku. Když se Oliver vrátí domů, tak ho jeho oddaná matka spolu s milující sestrou Theou a nejlepším přítelem Tommym vřele přivítají, ale tuší, že se Oliver na ostrově změnil. I když Oliver skrývá pravdu o tom, jakým mužem se na ostrově stal, tak se zoufale snaží odčinit hříchy, které spáchal v mládí, nejvíc touží po usmíření se svou bývalou přítelkyní Laurel Lance. Zatímco se Oliver sbližuje se svými blízkými, tak si tajně vytvoří alter ego Arrowa, ochránce, který napraví zločiyn své rodiny, bude bojovat s nešvary společnosti a Starling City navrátí jeho bývalou slávu. Ve dne je Oliver bohatý a bezstarostný sukničkář, kterým byl i dřív, věčně pronásledován svým bodyguardem a řidičem Johnem Digglem, zatímco po nocích se stává ochráncem města. Otec Laurel detektiv Quentin Lance je ale odhodlán tohoto ochránce města zatknout. A Oliverova vlastní matka Moira ví o ztroskotání Oliverovy lodi víc, než dává najevo, a je bezcitnější, než by si Oliver pomyslel.

 

Počet epizod: 13

Premiéra: 10.10.2012

Překládá: channina, weunka2101, Anetka888, xtomas252

 

 

 

Chicago Fire (NBC)

 

cwfall2012Děj seriálu: Pro hasiče a záchranáře chicagského požárního okrsku 51 není stresujícího a nebezpečnějšího, přesto i tak odměňujícího a vzrušujícího, povolání. Tito odvážní muži a ženy jsou mezi elitní skupinou těch, kteří se vrhají do nebezpečí, když ostatní utíkají pryč, a jejichž činy pro mnohé znamenají rozdíl mezi životem a smrtí. Tlak, který je na hasiče vytvářen, když musí pracovat i za těch nejextrémnějších podmínek, si ale vybírá svou daň, když při záchranné akci umírá jeden ze členů jednotky. Mezi velitelem zásahu Mathewem Caseym (Jesse Spencer) a Kelly Severidem (Taylor Kinney) ze záchranného sboru to začíná vřít, protože oba dva obviňují ze ztráty svého kolegy toho druhého. Matthew se navíc, což jeho kolegové nevědí, rozchází se svou partnerkou Hallie (Terri Reeves). Do týmu přichází nová posila Peter Mills, který ihned pozná, že život hasiče není takový, jaký si představoval.

 

Počet epizod: 13 (zatím)

Premiéra: 10.10.2012

Překládá: MeiMei, Veruuuu, weunka2101

 

 

 

The Vampire Diaries (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Do městečka Mystic Falls sa vrací jeho původní obyvatel, 160 let starý upír, Stefan Salvatore, který touží poznat mladou Elenu Gilbert. Tá mu totiž připomíná jeho starou lásku Katherine. V jeho stopách město svoji přítomností poctí i Stefanův bratr Damon, který mu před dávnými časy slíbil udělat ze života peklo. Postupem času se však v Mystic Falls začnou vyskytovat i problémy většího kalibru než jen prostá, sourozenecká rivalita. Dokáží bratři Salvatoři odhodit staré spory za hlavu a spojit se proti hrozbám, které neustále ohrožují jejich rodné město?

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 11.10.2012

Překládá: channina, Anetka888, rebarborka, xtomas252

 

 

 

Beauty & the Beast (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Catherine Chandlerová je chytrá detektivka z oddělení vražd. Před lety se stala svědkyní vraždy její vlastní matky, kterou zabili 2 neznámí střelci. Catherine by skončila mrtvá také, ale někdo, nebo spíš něco, ji zachránilo. Nikdo ji to nikdy neuvěřil, ale Catherine ví, že na vrahy její matky nezaútočilo žádné zvíře. Uteklo pár let a z Catherine se stala silná, sebevědomá a schopná detektivka, která pracuje po boku stejně schopné partnerky Tess. Při vyšetřování vraždy narazí Catherine na stopu, která ji zavede k pohlednému doktoru Vincentovi Kellerovi, který byl podle zpráv v roce 2002 zabit v Iráku. Catherine zjišťuje, že Vincent je stále naživu a že právě on ji před mnoha lety zachránil život. Ze záhadných důvodů, které ho donutily žít na okraji společnosti, se Vincent posledních 10 let skrýval, aby ochránil své tajemství: když se naštve, tak se z něho stane krvelačná bestie, která není schopna svou supersíť a zvýšené smysly kontrolovat. Catherine souhlasí, že jeho totožnost ochrání výměnou za jakékoliv informace ohledně smrti její matky. Tímto začíná složitý vztah bezi Catherine a Vincentem, které to silně táhne k sobě, ale zároveň oba dva chápou, že jejich vztah je pro oba dva velmi nebezpečný.

 

Počet epizod: 13 (zatím)

Premiéra: 11.10.2012

Překládá: rebarborka

 

 

 

Emily Owens M.D. (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Emily Owensová se konečně cítí jako dospělá. Střední školu, na kterou velmi nerada vzpomíná, může konečně hodit za hlavu, protože odpromovala na lékařské škole a stává se praktikantkou v denverské nemocnici Memorial, kde bude mít šanci pracovat po boku proslulé kardioložky Giny Beckettové a kde, což není až zase tak úplná náhoda, bude jako praktikant působit i její tajná láska Will Rider. Tak proč ji pořád všichni varují, že je to v nemocnici stejné jako na střední? Emily to brzy zjistí po zlém.  Její největší nepřítelkyně ze střední, úžasná a populární Cassandra Kopelsonová začíná jako praktikantka v Denver Memorial také a zdá se, že se z nich soupeřky stanou znovu. A to ne jen jako praktikantky, budou také soupeřit o Willovu pozornost. Další praktikantka Tyra Grangerová Emily varuje, že party lidí se tu od střední moc neliší: ze sportovců se stanou ortopedi, z protivných holek plastičtí chirurgové, z rebelů se stanou lékaři na pohotovosti. A i Tara má v nemocnici jako dcera ředitele nemocnice své zvláštní místo. Emily si ti znovu připadá jako nováček a vůbec se jí to nezdá být méně trapné než na střední. Tentokrát bude muset Emily udržet rovnováhu mezi osobním životem a citovým kolotočem, který předchází každému doslova životně důležitému rozhodnutí. Alespoň, že má na své straně Tyru a až moc chytrého, ale milého Mycaha, na které se může spolehnout. Emily si začíná uvědomovat, že i když je podivínka, tak se z ní může stát skvělá doktorka.

 

Počet epizod: 13 (zatím)

Premiéra: 16.10.2012

Překládá: Frki

 

 

 

Nikita (The CW)

 

cwfall2012Děj seriálu: Když byla ještě problémový teenager, byla Nikita zachráněna z cely smrti tajnou americkou agenturou známou jen jako Divize, která ji vytrénovala jako špiónku a vražedkyni. Nakonec byla Nikita zrazena lidmi, kterým si myslela, že může důvěřovat. A nyní, po třech letech skrývání, hledá Nikita odplatu a svému bývalému šéfovi Percymu (Xander Berkeley) a bývalým přátelům dává jasně najevo, že se nezastaví před ničím, dokud neodhalí a nezničí jejich tajné operace. Divize pokračuje v náboru a tréninku dalších mladých lidí, mezi nimi je i Jaden (Tiffany Hines) a Thom (Ashton Holmes), Divize vymazala veškeré důkazy o existenci jejich života a nyní je přeměňuje do chadnokrevných a účinných zabijáků. Jedna z těchto nových rekrutů se jmenuje Alex (Lyndsey Fonseca), krásná dívka s násilnou minulostí a životním příběhem ne až zase tak moc odlišným od toho, který má Nikita. Všichni rekruti tráví nějaký čas s Amandou (Melinda Clarke), manipulátorkou mysli, která dokáže přeměnit ošklivé káčátko v něžnou labuť a krvácející srdce v zabijáka.

 

Počet epizod: 22

Premiéra: 19.10.2012

Překládá: Mischa, xtomas252, SILL, Katie, iriiis13, racerr

 

 

 

Midseason

 

Cult

Smash

Dallas

Lost Girl

The Carrie Diaries

Bunheads

Crossbones

 

 

Kterou novinku si nenecháte ujít a ke kterému seriálu se zase rádi vrátíte?

Shlednuto: 6776x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
Haroska  01.09.2012 - 22:47
komentovat
Haroska
Hmm tak jsem tedy dost zvědavá na OUAT :))))
#2
xtomas252  01.09.2012 - 23:24
komentovat
xtomas252
Já zase na world without end a downton. :)
#3
léňa  01.09.2012 - 23:28
komentovat
noimage
Já se nejvíc těším na Revenge a z novinek na Arrow a Last Resort. VIP
#4
Clear  04.09.2012 - 16:35
komentovat
noimage
Před pár dny jsem koukala na trailer na World Without End a docela mě zaujalo, zkusím a těším se. :-) A Downton Abbey už plánuju dlouho, ale zatím nevyzbyl čas a stále jsou jiné seriály, co se před něj natlačili...
#5
dada108  08.09.2012 - 14:57
komentovat
dada108
Arrow VIP
#6
Monii  10.09.2012 - 19:10
komentovat
noimage
Hodně jsem zvědavá z novinek na Last Resort, Chicago fire a Beauty & the Beast :)
#7
Anetka888  17.09.2012 - 12:46
komentovat
Anetka888
Snad ten Arrow bude dobrý. :)
V Beauty and The Beast nemám důvěru.

A deníčky budou mít 23 dílů. RIP
#8
Angelique  22.09.2012 - 23:02
komentovat
Angelique
Na Arrow se moc těším :)
#9
natyseko1  02.05.2014 - 22:52
komentovat
natyseko1
A co The Originals?? :o