CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

The Mob Doctor & The Mindy Project 20.9.2012 - 04:09

the-mob-doctor-the-mindy-project Seriál The Mindy Project sleduje svobodnou lékařku s jedinečnou osobnoustí, která se snaží protlouct svým osobním, profesním a milostným životem. Seriál The Mob Doctor sleduje chirurga Grace Devlinovou, která se kvůli ochraně svých blízkých zapletla s mafií, která se jí nehodlá vzdát. Oba seriály mají společné jen lékařské prostředí, jinak jsou úplně jiné. Přesvědčte se sami.

THE MINDY PROJECT

 

 

Počet dílů: zatím 13

Vysílá se: v úterý


Seriál sleduje svobodnou lékařku s jedinečnou osobnoustí, která se snaží protlouct svým osobním, profesním a milostným životem.


Promo k seriálu:


 

1.01 - The Pilot

 

Když poprvé uvidíme doktorku Mindy Lahiriovou (Mindy Kaling), je opilá a rozhozená po epickém přípitku na svatbě jejího bývalého přítele. Ale tento incident ji vrátí zpátky do reality a tato zoufalá romantička udělá nějaké drastické změny, aby vrátila svůj osobní i pracovní život zpátky do starých kolejí.


 


1.02 - Hiring & Firing

 

Když je Mindy dána zodpovědnost najmout do nemocnice novou zdravotní sestru, nabídne tu pozici Morgan (hostující hvězda Ike Barinholtz), napravené trestankyni. Mezitím Jeremy vystaví své umění se s někým rozejít testu, když vyhodí postarší problematickou zdravotní sestru.1.03 - Danny Castellano Is My Gynecologist

 

Když Mindy musí najít nového gynekologa, požádá Dannyho, aby se té role ujal.  Danny nakonec přijímá – bude si myslet, že se Mindy bude cítit příliš nepříjemně na to, aby na tu prohlídku šla. Ti dva pak hrají hru "kdo s koho", aby zjistili, kdo z té dohody vycouvá dřív. Mezitím Jeremy, aby získal zpět cenný předmět, přemluví Morgan a Betsy, aby mu pomohly s vloupáním se do Mindina bytu.

 

THE MOB DOCTOR

 

Počet dílů: zatím 13

Vysílá se: v pondělí


Aby ochránila své blízké a dostala ve své kariéře vše, po čem touží, zaváže se špičková chiruržka Grace (Jordana Spiro) ke spolupráci s mafií.1.01 - Pilot

 

Pro většinu lékařů je Hippokratova přísaha posvátná. Ale pro doktorku Grace Devlinovou (Jordana Spirová), vrchní praktikantku v Chicagském Rooseveltově Zdravotním Centru, která je zavázána mafii, není zachraňování životů její jedinou starostí. V tomto  lékařském drama s rychlým dějovým spádem se doktorka Devlinová zmítá mezi tím, že je chirurg a že načerno pracuje pro mafiána, kterým kdysi pohrdala. Jak se snaží skloubit nároky těchto dvou protichůdných světů, bývalý šéf Jižní mafie, Constantine Alexander (William Forsythe), za ní stojí, zatímco její šéf v Rooseveltově Zdravotním Centru a šéf chirurgie, doktor Stafford White (Željko Ivanek) a její přítel šlechtického původu (Zach Gilford) nemají tušení o jejím ''druhém'' životě a o morálním dilema, ve kterém se nachází. 

 

 

 

1.02 - Family Secrets

 

Když Graceiny vazby na Chicagskou Jižní mafii naberou na intenzitě, Constantine ji pošle na setkání s bývalým rivalem zavražděného šéfa mafie Paula Morettiho, Dontem Amatem, který trpí nediagnostikovaným život ohrožujícím onemocněním. Mezitím, v Rooseveltově Zdravotním Centru visí ve vzduchu romantika, když Grace spolupracuje na srdcervoucím případu s doktorem Robinsonem, zahrnujícím mladou nevěstu, která prodělává vážné změny nálad. 

1.03 - Protect & Serve

 

Po léčení rodiny, která byla zapojena do smrtelné autonehody, je doktorka Grace Devlinová zmatená, když jí Constantine nařídí, aby ošetřila řidiče, který danou nehodu způsobil a ujel z místa činu. Mezitím je někdo z Graceina blízkého okolí přiveden na psychiatrické oddělení po rvačce v baru a Nate udělá zlomový tah.


 

TITULKY

 

Titulky k seriálu The Mindy Project pro vás překládá channina a můžete si je stahovat ZDE!!!


Titulyk k seriálu The Mob Doctor pro vás překládají aaaja, Alexka a Lemonie a stahovat je můžete ZDE!!!

Shlednuto: 3290x
Hodnocení článku:
0/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář