CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Arrow: Spravedlnost přichází 10.10.2012 - 07:10

arrow-spravedlnost-prichazi Arrow příběh o muži, který se snaží zachránit nejen své město, ale také sebe samého.

O seriálu

 

Potom, co milionářský playboy ztroskotal, byl prohlášen za nezvěstného a později i 5 let dokonce za mrtvého, byl Oliver Queen objeven na odlehlém ostrově v Pacifiku. Když se Oliver vrátí domů, tak ho jeho oddaná matka spolu s milující sestrou Theou a nejlepším přítelem Tommym vřele přivítají, ale tuší, že se Oliver na ostrově změnil. I když Oliver skrývá pravdu o tom, jakým mužem se na ostrově stal, tak se zoufale snaží odčinit hříchy, které spáchal v mládí, nejvíc touží po usmíření se svou bývalou přítelkyní Laurel Lance. Zatímco se Oliver sbližuje se svými blízkými, tak si tajně vytvoří alter ego Arrowa, ochránce, který napraví zločiyn své rodiny, bude bojovat s nešvary společnosti a Starling City navrátí jeho bývalou slávu. Ve dne je Oliver bohatý a bezstarostný sukničkář, kterým byl i dřív, věčně pronásledován svým bodyguardem a řidičem Johnem Digglem, zatímco po nocích se stává ochráncem města. Otec Laurel detektiv Quentin Lance je ale odhodlán tohoto ochránce města zatknout. A Oliverova vlastní matka Moira ví o ztroskotání Oliverovy lodi víc, než dává najevo, a je bezcitnější, než by si Oliver pomyslel.

 

Počet epizod: 13


Premiéra: 10.října

 

Obsazení

 

    Stephen Amell  -   Green Arrow

 

    Paul Blackthorne  -  Det. Quentin Lance

 

    Katie Cassidy  -  Dinah 'Laurel' Lance

 

    Colin Donnell  -  Tommy Merlyn

 

    Willa Holland  -  Thea Queen

 

    David Ramsey  -  John Diggle

 

    Susanna Thompson  -  Moira Queen

 

Trailer

 

1.01 - Pilot

 

Po náhlém ztroskotání lodi se pohřešuje multimilionářský playboy Oliver Queen (Stephen Amell – TVD, Private Practice) a po dobu pěti let je pokládán za mrtvého, než je na odlehlém ostrově v Tichém oceánu objeven naživu.  Zpátky ve Starling City se Oliver znovu sbližuje se svými nejbližšími. Věnuje se svojí matce Moiře (Susanna Thompson - Cold Case, Kings), milované sestře Thee (Willa Holland, Gossip Girl, The O.C.) a nejlepšímu kamarádovi Tommymu Merlynovi  (Colin Donnell - Pan Am), ale také se potýká se svojí bývalou přítelkyní Dinah “Laurel” Lanceovou (Katie Cassidy - Gossip Girl, Melrose Place), která ho viní za smrt svojí sestry. Oliver si s sebou zpátky přivezl i mnoho nových schopností z dob strávených na ostrově a navzdory přísnému dohledu svého nového bodyguarda Johna Digglea (David Ramsey - Dexter, Blue Bloods) si Oliver tajně vytváří alter ego Arrowa – člena skupiny občanské sebeobrany - aby napravil chyby své rodiny a bojoval s temnou stránkou společnosti. Mezitím, co bude Oliver hledat své vlastní vykoupení, které potřebuje, bude jako Arrow napravovat prohřešky své rodiny, kterých se v minulosti dopustila.

 

Promo

 

Sneak Peek

 

 

 1.02 - Honor Thy Father

 

Hostující hvězda Kelly Hu, jako vražedkyně DC Comics China White – Oliver (Stephen Amell) míří do soudní budovy, aby zrušil svůj úmrtní list a je mile překvapen, když narazí na Laurel (Katie Cassidy), která tam zastupuje obžalobu proti Martinovi Somersovi (hostující hvězda Ty Olsson), kriminálníkovi s vazbami na Čínskou Triádu. Oliver pozná Martinovo jméno z knihy jeho otce a zaměří se na jeho sejmutí. Martin nařídí Triádě, aby se „postarala“ o Laurel, takže na ni pošlou jejich nejlepšího žoldáka – Chinu White (Kelly Hu) – a to vyvrcholí bitvou mezi Arrowem a Chinou White. Mezitím, Moira (Susanna Thompson) a Walter (hostující hvězda Colin Salmon) požádají Olivera, aby převzal společnost.

 

Datum vysílání: 17.října

 

 

 

 

 

1.03 - Lone Gunmen

 

Vrah DC Comics, Deadshot, se zaměří na Arrowa – Oliver (Stephen Amell) je překvapený, když někdo postřelí a zabije jeden z jeho cílů. Protože je jeho plánem předvést lidi spravedlnosti a ne je přímo zabíjet, Oliver tedy tu pomoc neoceňuje a pátrá po tom střelci. Brzy zjistí, že ten muž, Deadshot (hostující hvězda Michael Rowe), střílí obchodníky, kteří budou na aukci dražit energetickou společnost a Walter (Colin Salmon) je jedním z dražitelů. Uvědomujíc si, že nemůže chránit svoji rodinu a zastavit Deadshota současně, přijme Oliver pomoc detektiva Lance (Paul Blackthorne), ale jeho plán má strašné následky. Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) a Tommy (Colin Donnell) jsou s Oliverem přistiženi v trapné situaci.

 

Datum vysílání: 24.října

 

 

 

 

 

Titulky

 

Titulky pro vás budeme překládat spolu s xtomasem252, channinou a Anetkou888 a můžete si je stáhovat ZDE!!!

Shlednuto: 5868x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
VK22  10.10.2012 - 22:20
komentovat
VK22
Novodobý Batman? VIP Tak na to jsem zvědavá, to budu koukat!
#2
Dudlik1  25.10.2012 - 09:41
komentovat
noimage
Kdy budou titulky ke 3. dílu?
#3
weunka2101  25.10.2012 - 10:47
komentovat
weunka2101
#2: dnes večer...
#4
Lucpro  23.11.2012 - 17:27
komentovat
noimage
Cry 1.07 není Cry