CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Kráska a zvíře v moderním světě 11.10.2012 - 07:10

kraska-a-zvire-v-modernim-svete Před lety ji zabili matku a sama přežila jen za záhadných okolností. Po deseti letech se se setkává se svým zachráncem a konečně se dostává na stopu vrahů své matky, po kterých celou dobu pátrala.

O seriálu

 

 

cwfall2012

Děj seriálu: Catherine Chandlerová je chytrá detektivka z oddělení vražd. Před lety se stala svědkyní vraždy její vlastní matky, kterou zabili 2 neznámí střelci. Catherine by skončila mrtvá také, ale někdo, nebo spíš něco, ji zachránilo. Nikdo ji to nikdy neuvěřil, ale Catherine ví, že na vrahy její matky nezaútočilo žádné zvíře. Uteklo pár let a z Catherine se stala silná, sebevědomá a schopná detektivka, která pracuje po boku stejně schopné partnerky Tess. Při vyšetřování vraždy narazí Catherine na stopu, která ji zavede k pohlednému doktoru Vincentovi Kellerovi, který byl podle zpráv v roce 2002 zabit v Iráku. Catherine zjišťuje, že Vincent je stále naživu a že právě on ji před mnoha lety zachránil život. Ze záhadných důvodů, které ho donutily žít na okraji společnosti, se Vincent posledních 10 let skrýval, aby ochránil své tajemství: když se naštve, tak se z něho stane krvelačná bestie, která není schopna svou supersíť a zvýšené smysly kontrolovat. Catherine souhlasí, že jeho totožnost ochrání výměnou za jakékoliv informace ohledně smrti její matky. Tímto začíná složitý vztah bezi Catherine a Vincentem, které to silně táhne k sobě, ale zároveň oba dva chápou, že jejich vztah je pro oba dva velmi nebezpečný.

 

Počet epizod: 13 (zatím)


Premiéra: 11.října

 

 

Obsazení

 

    Kristin Kreuk  - Catherine Chandler

    Jay Ryan  -  Vincent Keller

    Max Brown  - Evan Marks

    Nina Lisandrello  -  Tess Vargas

    Nicole Anderson  -  Heather Chandler

    Austin Basis  -  J.T. Forbes

    Brian J. White  -  Joe Bishop

 

 

Trailer

 

 

 

1.01 - Pilot

 

Jako teenager byla "Cat" Chandler  (Kristin Kreuk - Smallville) svědkem vraždy své matky. Sama by byla taky zabita, kdyby ji někdo, nebo něco, nezachránil. Teď, po letech, je Cat policistkou a vyšetřuje případ, který ji dovede k osobě, která ji zachránila, k doktorovi jménem Vincent Keller (Jay Ryan - Terra Nova). S pomocí svého přítele z dětství J.T-ho Forbese (Austin Basis - Life Unexpected) se Vincent ukrývá a střeží své tajemství – když se rozzruří, stane se děsivou příšerou, neschopnou kontrolovat svoji super sílu. I přesto je Cat okouzlená osobou, která žije uvnitř té Bestie a ví, že svůj vztah s Vincentem musí utajit před svým šéfem, Joelem  Bishopem (Brian White - The Shield), svou parťačkou, Tess Vargasovou (Nina Lisandrello - Nurse Jackie), a dokonce i před svým blízkým přítelem, Evanem Marksem (Max Brown - The Tudors), soudním lékařem. Cat a Vincenta to k sobě silně přitahuje, ale vědí, že jejich vztah je pro oba extrémně nebezpečný.

 

Promo


 

 

Sneak Peek


 


1.02 - Proceed with Caution

 

Cat vyšetřuje vraždu baletky  - Když mladá baletka na vzestupu záhadně zemře, Vincent (Jay Ryan) vycítí, že její náhradnice, Victoria (Elizabeth Blackmore), skrývá informace o vraždě tanečnice. Cat (Kristin Kreuk) a Tess (Nina Lisandrello) zjistí, že se oběť snažila vyplnit policejní hlášení o napadení. Mezitím, Cat vyhledá Vincentovu pomoc k rozluštění zdravotní zprávy nalezené v osobních věcech její matky a J.T. (Austin Basis) se obává, že Catiny návštěvy podkroví skladiště dovedou k Vincentovi Muirfieldovy agenty. Catherine se snaží přesvědčit Vincenta, aby jí pomohl s důkladnějším prošetřováním Muirfieldova projektu, ale když Vincent odmítne, vyšetřuje Cat na vlastní pěst, dokud nejsou data v jejím počítači vymazána zákeřným virem. Tess zkouší znovu  randit, ale brzy zjistí, že se nevědomky zapletla se ženatým mužem. Heather (Nicole Gale Anderson) se stěhuje z Catina bytu, po té, co jí je nepříjemná sestřina žádost o víc odpovědí ohledně smrti jejich matky.

 

 

1.03 - All in

 

Cat a Tess vyšetřují  přejetí imigračního soudce – Iris (Lara Jean Chorostecki), imigrantka z Bosny, je zatčena za podezření ze zabití soudce, který deportoval jejího bratra. Vincent (Jay Ryan) trvá na tom, že je Iris nevinná. Cat (Kristin Kreuk) důvěřuje Vincentovým instinktům natolik, že  tajně pracuje na tom, aby odkryla pravdu. Když Catiny činy zkomplikují vyšetřování, Joe (Brian White) jí dá nucenou dovolenou. Přesto však Cat pokračuje ve vyšetřování a zjistí, že Iris skrývá rodinné tajemství a potřebuje Vincentovu pomoc. JT (Austin Basis),  v obavách, že Vincent, tím, že pomáhá Cat, riskuje odhalení Murifieldem, přiměje Cat, aby našla způsob, jak komunikovat s Vincentem aniž by ho vyhledávala.

 

 

 

 

 

Titulky

 

Titulky pro vás bude překládat rebarborka a můžete si stahovat ZDE!!!

Shlednuto: 10106x
Hodnocení článku:
5/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
x-wamp  06.12.2012 - 11:57
komentovat
x-wamp
Boží seriál, nenudila jsem se ani u jednoho dílu.Doufam že budou dalši serie. Smích
#2
sosynka  12.12.2012 - 19:59
komentovat
noimage
super seriál, nemôžeme sa dočkať nového dielu, len ma mrzí že od 1x7 nie je k stiahnutiu s vloženými titulkami - prosím rebarborka, nešlo by to? Další dobrý je ARROW - to je tiež sila. Všetkým vďaka .... ste úžasní