CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Rookie Blue: Policejní bažanti 17.6.2013 - 05:06

rookie-blue-policejni-bazanti Seriál se zaměřuje na osudy pětice policejních nováčků, kteří právě ukončili akademii a přidali se k 15.divizi, a jejich školících důstojníků. Není v něm nouze o drama, akci ani zábavu.

O SERIÁLU

 

Andy McNallyová, Traci Naschová, Gail Pecková, Chris Diaz a Dov Epstein. Tohle je pětice čerstvě vyškolených policistů, kteří přechází z policejní akademie do reálného světa plného nebezpečí, akce, úspěchů a selhání.

 

 

Každý z nich dostane svého školícího důstojníka, který zrovna není nadšený tím, že musí dělat chůvu.  Ale časem si s nimi vytvoří velmi pevný vztah.

 

Hned v prvních díle čekají Andy velmi krušné chvíle, když zatkne policistu v utajení neboť na něj sedí popis pachatele, který je, naneštěstí pro ni, součástí stejné divize jako ona. I když jí kvůli tomu dává dost zabrat, Andy se nedá a hledá dál pravého střelce.

 

 

 

OBSAZENÍ

 

Missy Peregrym - Andy McNally

 

Andy se přidala k policii, protože její otec byl detektivem a ona chce jít v jeho stopách.

 

Nemá to však lehké, protože její otec byl vyhozen kvůli problémům s alkoholem. Její matka ji opustila, když jí bylo 12 a od té doby se s ní neviděla.

 

Andy se snaží udělat správnou věc za každou cenu, i když to znamená neřídit se pravidly.

 

 

 

 

Gregory Smith - Dov Epstein

 

Dov první jedná, pak myslí. Chce být součástí všeho, i když mu do toho nic není a často se dostává do problémů. Jeho starší bratr spáchal sebevraždu a jeho rodiče byli hippies, takže o své rodině nerad mluví.

 

Je Chrisův nejlepší přítel a také spolubydlící.

 

 

 

 

 

 

Enuka Okuma - Traci Nash

 

Traci je praktická a hodně zodpovědná.

 

Pro ostatní nováčky je takovou kotvou.

 

Jako studentka střední školy měla dítě, syna Lea, kterého ze začátku před svými kolegy tají. Ví o něm jen Andy.

 

Je svobodnou matkou, která se snaží skloubit svoji práci s vychováváním syna. Chodí s detektivem Jerrym Barberem a později se sama bude chtít stát detektivem.

 

 

 

Travis Milne - Chris Diaz

 

Chris je známý jako policista striktně dodržující předpisy.

 

Věří v poslouchání rozkazů, v dělání té správné věci a hlavně v chránění těch slabých. Navzdory tomu je neschopný převzít iniciativu.

 

Byl vychovaný v malém městečku, kde je všechno černo-bílé.

 

Později se zaplete s Gail, avšak jejich vztah se rozpadne, když Chris obviní parťáka jejího bratra, že je zkorumpovaný.

 

 

 

 

Charlotte Sullivan - Gail Peck

 

Gail většinou působí jako chladná a namyšlená mrcha, ale ve skutečnosti se cítí osamělá. Také to nemá nejlehčí, protože většina její rodiny jsou vysoce postavení policejní důstojnící a všichni to berou tak, že má protekci.

 

Proto se musí snažit o to víc, aby dokázala, že to tak opravdu není.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TITULKY

Titulky k prvním třem sériím jsme nedělaly my, takže je najdete zde:

titulky.com:  1.série .. 2.série ... 3.série

serialzone: ZDE

 

POČET DÍLŮ NOVÉ ŘADY A TITULKY

 

4. série má, jako všechny předešlé, pouze 13 dílů. Momentálně je měsíční pauza a další díl poběží až 27.června.

Poslední, tedy 13.díl, poběží 12.září.

Titulky k nové řadě jsme pro vás začaly překládat spolu s Mischou, protože seriál neměl stálého překladatele, a stahovat si je můžete zde.

 

KDO NEVIDĚL PRVNÍ TŘI SÉRIE, AŤ UŽ NEČTE

 

Uplynulo 6 měsíců od doby, co šla Andy s Nickem do utajení. Čtvrtá série začíná v době, kdy se jejich utajení proplete s případem, který řeší  15.divize a současný velitel Nicka a Andy je nucen s jejich divizí spolupracovat. První epizoda nese název "Překvapení", který je víc než trefný, protože na nás čekají jak příjemná, tak nepříjemná překvapení. Čeká nás Chrisovo rozhodnutí, jestli opustí svoji rodinu, jíž se 15.divize za dobu, co tam pracuje stala, a odejde se svojí novou rodinou. Čeká nás taky reakce Gail a Sama na návrat Nicka a Andy do divize a spousta dalšího.

 

 

PROMO KE 4. SÉRII


 

PRODLOUŽENÝ SNEAK PEEK KE 4. SÉRII


 

SPOILERY!!!

 

V tomto 10 minutovém videu je opravdu hodně spoilerů na 4.sérii, které nám, podle mého, také ukazují, že tahle řada bude adeptem na zatím nejlepší, kterou rookie blue mělo.

 

1. uvidíme, jaký vztah si za půl roku v utajení Nick s Andy vytvořili a jak je ovlivnilo, že po celou dobu hráli šťastný pár. Jak se jejich vztah přenese i do reality a jestli se do sebe zamilují.

 

2. dozvíme se, že Sam nečekal na Andy a našel si novou přítelkyni. Takže se můžeme těšit na ovlivnění jejich vztahu Andyním návratem.

 

3. Čeká nás také jedna svatba a všichni určitě už tuší čí (ti, co už viděli druhý díl, to ví určitě)

 

4. Dočkáme se také Dovova nového spolubydlícího (spíš spolubydlící, protože jí je Gail)

 

5. Můžeme se možná těšit i na novou lásku jak pro Traci v podobě Gailina bratra, nebo pro Gail, která se zamiluje do holky.

 

6. Poznáme dalšího nováčka, který je potřeba, protože naši hrdinové už dávno nováčky nejsou. Tento nováček bude zajímavě spojen se seržantem a zaplete se i s Dovem.

 

7. Budeme moci sledovat jak se Traci vypořádává s tím, že už Jerry není  jejím parťákem a místo něj jím je Sam, který se stal detektivem.

 

A spoustu dalšího.

Shlednuto: 5755x
Hodnocení článku:
0/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
washcaps  27.09.2013 - 09:29
komentovat
noimage
zdravím, môžem sa spýtať, ako to vyzerá s titulkami k posledným trom dielom? viem, že toho máte dosť a asi nestíhate, ale moja angličtina mi, bohužiaľ, nedovoľuje dopozerať ten seriál bez titulkov a okrem vás to nikto iný neprekladal. ďakujem