CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Soutěž o DVD 3. série - 1. kolo 22.11.2013 - 07:11

soutez-o-dvd-3-serie-1-kolo Ve spolupráci se společností Bontonfilm jsme pro vás připravili soutěž o 3 DVD 3. série seriálu Panství Downton. Více informací o soutěži najdete uvnitř novinky.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Soutěže se může účastnit úplně každý, stačí nám poslat mail se správnými odpověďmi na náš soutěžní mail soutez.cwzone@seznam.cz a do předmětu napsat Soutěž o DVD Panství Downton a vaše správné odpovědi ve tvaru A, C, B. Celý přesmět bude tedy vypadat takto: Soutěž o DVD Panství Downton - X, X, X, kde místo písmen X dosadíte vaše správné odpovědi na naše soutěžní otázky, které najdete uvedené níže.

 

Soutěž proběhne ve třech kolech, přičemž v každém kole bude vylosován právě jeden výherce, pokud tedy nevyhrajete v kole pvním, tak své štěstí můžete zkusit i e druhém a ve třetím, níže je uveden menší rozpis:

 

  • 1. kolo: pátek 22. listopadu (20:00) až sobota  30. listopadu (23:59)
  • 2. kolo: neděle 1. prosince (20:00) až sobota  7. prosince (23:59)
  • 3. kolo: neděle 8. prosince (20:00) až sobota  14. prosince (23:59)

 

Vyhlášení každého soutěžního kola proběhne vždy v neděli večer v 19:00, DVD budou výhercům zaslána hromadně po skončení celé soutěže, tedy nejdříve v týdnu od 15. prosince.

 

Součástí soutěžního emailu pak také musí být vaše jméno a příjmení a kontaltní adresa, na kterou vám bude případná výhra zaslána. Pokud nebude email řádně vyplněn nebo nebude obsahovat všechyn náležitosti, tak bude ze soutěže vyloučen.

 

O CO SE HRAJE?

 

Distribuční společnost Bontonfilm nám do soutěže věnovala celkem 3 DVD 3. série Panství Downton, každé DVD obsahuje všech 8 epizod + Vánoční speciál Cesta na Vysočinu. To vše s českým dabingem a titulky, nebo i v původním anglickém znění (2.0). Součástí této čtyřdiskové edice jsou i bonusová videa, mezi které patří Downton v roce 1920, Muži Downtonu, Svatba lady Mary,Svatba lady Edith, Z natáčení: kriket, Shirley MacLaine v Panství Downton a Ze zákulisí cesty na Vysočinu. DVD budou v prodeji již od 27. listopadu.

 

OTÁZKY

 

1. Kolik sérií seriálu Panství Downton se odvysílalo u nás v České republice?


A) 3. série

 

B) 4. série

 

C) 5. sérií


2. Kdy dojde k vydání 3. série na DVD v České republice?

 

A) 25. listopadu

 

B) 27. listopadu

 

C) 1. prosince

 

3. V jaké filmové sérii se objevial herečka ztvárňující postavu hraběnky vdovy Violet Crowleyové Maggie Smith?

 

A) Pán prstenů

 

B) Harry Potter

 

C) Piráti z Karibiku

SHRNUTÍ

 

Ve třech kolech soutěžíme vždy o 1 DVD v každém kole

 

Správné odpovědi zasílejte na email soutez.cwzone@seznam.cz a nezapomeňte správně vyplnit předmět a dopsat kontaktní informace.

 

Vyhlášení každého soutěžního kola je vždy v neděli večer a každá nové kolo začíná záhy na to.

 

Přejeme vám hodně štěstí.

 

Cool

 

Shlednuto: 2364x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář