CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Soutěž o DVD 3. série - 3. kolo 9.12.2013 - 12:12

soutez-o-dvd-3-serie-3-kolo Píše se rok 1920 a Anglie se vzpamatovává ze světové války. Třetí řada seriálu sleduje návrat všech oblíbených hrdinů do okázalého prostředí panství Downton. Životy členů rodiny Crawleyových i jejich služebnictva jsou opět zmítány milostnými romancemi, ctižádostí, touhami i zklamáním. Příjezdy nových členů rodiny i zaměstnanecké půtky otřásají jindy bezpečným, poklidným a spořádaným Downtonem v základech. Turbulentní poválečná situace přináší hrozby na každém kroku. Zatímco zemi zaplavuje vlna finanční nejistoty, Crawleyovi musí svést boj o záchranu jejich milovaného domova.

Ve spolupráci se společností Bontonfilm jsme pro vás připravili soutěž o 3 DVD 3. série seriálu Panství Downton.

 

Pokud si chcete DVD zakoupit, můžete ZDE!!!

 

Pro novinky od distribuční společnosti Bontonfilm můžete kouknout SEM!!!

 

Výsledky soutěže 1. kola najdete ZDE!!!

 

Výsledky soutěže 2. kola najdete ZDE!!!

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Soutěže se může účastnit úplně každý, stačí nám poslat mail se správnými odpověďmi na náš soutěžní mail soutez.cwzone@seznam.cz a do předmětu napsat Soutěž o DVD Panství Downton a vaši správnou odpověď. Celý předmět bude tedy vypadat takto: Soutěž o DVD Panství Downton - X, kde místo písmen X dosadíte váš tip na otázku, kterou naleznete níže.

 

Soutěž proběhne ve třech kolech, přičemž v každém kole bude vylosován právě jeden výherce, pokud tedy nevyhrajete v kole pvním, tak své štěstí můžete zkusit i e druhém a ve třetím, níže je uveden menší rozpis:

 

  • 1. kolo: pátek 22. listopadu (20:00) až sobota  30. listopadu (23:59)
  • 2. kolo: neděle 1. prosince (20:00) až sobota  7. prosince (23:59)
  • 3. kolo: neděle 8. prosince (20:00) až sobota  14. prosince (23:59)

 

Vyhlášení každého soutěžního kola proběhne vždy v neděli večer v 19:00, DVD budou výhercům zaslána hromadně po skončení celé soutěže, tedy nejdříve v týdnu od 15. prosince.

 

Součástí soutěžního emailu pak také musí být vaše jméno a příjmení a kontaktní adresa, na kterou vám bude případná výhra zaslána. Pokud nebude email řádně vyplněn nebo nebude obsahovat všechny náležitosti, tak bude ze soutěže vyloučen.

 

 

O CO SE HRAJE?

 

Distribuční společnost Bontonfilm nám do soutěže věnovala celkem 3 DVD 3. série Panství Downton, každé DVD obsahuje všech 8 epizod + Vánoční speciál Cesta na Vysočinu. To vše s českým dabingem a titulky, nebo i v původním anglickém znění (2.0). Součástí této čtyřdiskové edice jsou i bonusová videa, mezi které patří Downton v roce 1920, Muži Downtonu, Svatba lady Mary,Svatba lady Edith, Z natáčení: kriket, Shirley MacLaine v Panství Downton a Ze zákulisí cesty na Vysočinu. DVD budou v prodeji již od 27. listopadu.

 

OTÁZKA

 

Abychom vás pořád nezatěžovali otázkami, tak jsme si pro vás v posledním kole připravili tipovací soutěž. Vaším úkolem bude tipnout, kolik z vás si tipne ve 3. kole soutěže. Abyste nevařili úplně z vody, tak vám napovíme, že v prvním kole nám přišlo 101 odpovědí a ve druhém kole dokonce až 205. Kolik z vás si ale tipne ve třetím kole?

 

 

SHRNUTÍ

 

Ve třech kolech soutěžíme vždy o 1 DVD v každém kole, nyní probíhá kolo třetí.

 

Správné odpovědi zasílejte na email soutez.cwzone@seznam.cz a nezapomeňte správně vyplnit předmět a dopsat kontaktní informace.

 

Vyhlášení každého soutěžního kola je vždy v neděli večer.

 


Přejeme vám hodně štěstí

Shlednuto: 2305x
Hodnocení článku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář