CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Star-Crossed: Aliens in America 17.2.2014 - 11:02

star-crossed-aliens-in-america Star-Crossed je americký sci-fi seriál vysílaný od února 2014 na stanici The CW. Hlavními hrdiny jsou lidská dívka Emery a mimozemský mladík Roman, kteří se potkají na střední škole a zamilují se do sebe.

O SERIÁLU

 

star crossed cwzone titulkyKdyž je malé Emery šest let, tak v jejím rodném městečku havaruje vesmírná loď. Nezáleží na tom, jestli měli noví návštěvníci země mírové úmysly nebo dobyvačné ambice, krátce po jejich příletu vypukl mezi nimi a lidmi, kteří chtěli tuto novou rasu známou jako Atránci ovládnout, krutý boj. V době, kdy byl konflikt nejzuřivější, se atriánský šestiletý chlapec Roman ukryl za Emeryiným domem a ona se ho rozhodla chránit před nebezpečím a poskytnout mu jídlo, přístřeší a přátelství. Za ten krátký čas, který spolu strávili, mezi nimi vzniklo hluboké pouto, ale lidem netrvalo dlouho, než Romana objevili a násilným způsobem zajali. Emery vyrůstala v přesvědčení, že Roman v ten den zahynul. O 10 let později se Atriánci usadili na zemi, ale všichni byli internováni do tábora známého jako Sektor, aby nemohli přijít do styku s obyčejnými lidmi. Až po dlouhé době se vláda rozhodla poslat skupinu Atriánců do střední školy na předměstí, aby zjistili, jak bude vypadat jejich interakce s lidmi. Tento historický experiment sledují oči celého národa a světa a mnozí se na něj dívají s podezřením a se strachem. Už v první den se Emery, která studuje právě na této škole, udiveně dozvídá, že Roman nezemřel a že je jedním z atriánských studentů, kteří budou jejími spolužáky. Pouto z dětství se mezi nimi rychle obnoví, a to i přes nepřívětivé názory z jejich okolí, kteří na vše cizí hledí s podezřením. Jejich vztah však ohrožuje uzavřenost komunit, z kterých pochází, a politické cíle těch, kteří jsou u moci. Celý svět je plný předsudků a hněvu a jejich spojení se prohlubuje, což pro mnohé znamená velké nebezpečí. Podobně jako v příběhu Romea i Julie, i zde dojde k násilnému střetu mezi Romanovým a Emeryiným otcem, ke kterému dojde uvnitř Sektoru. Má vůbec jejich láska a mír mezi oběma druhy šanci přežít?

 

OBSAZENÍ:

 

Aimee Teegarden - Emery Whitehill


Matt Lanter - Roman


Malese Jow - Julia


Titus Makin Jr. - Lukas


Grey Damon - Grayson


Natalie Hall - Taylor


Chelsea Gilligan - Teri


Greg Finley - Drake


Brina Palencia - Sophia

 

EPIZODY:

 

1.01 - Pilot


1.02 - These Violent Delights Have Violent Ends


1.03 - Our Toil Shall Strive to Mend


1.04 - And Left No Friendly Drop


1.05 - Dreamers Often Lie


1.06 - Stabbed with a White Wench"s Black Eye


1.07 - To Seek a Foe


1.08 - An Old Accustom"d Feast


1.09 - Some Consequence Yet Hanging in the Stars


1.10 - What Storm Is This That Blows So Contrary


1.11 - Give Me a Torch


1.12 - This Trick May Chance to Scathe You


1.13 - Passion Lends Them Power

 

PROMO VIDEO:

 

 

 

VYSÍLÁNÍ:

 

Seriál se vysílá každé pondělí od 17. února, u nás je dostupný k pořízení vždy v úterý ráno, prvné série bude obsahovat celkem 13 dílů, pokud se odvysílá celá.

 

PROMO PLAKÁT:

 

star crossed cwzone titulky

 

TITULKY:

 

Titulky pro vás bude překládat tvůrčí tým pod vedením channiny.

 


Shlednuto: 9914x
Hodnocení článku:
5/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář