CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Připrav se, hrajem! 13.7.2014 - 01:07

priprav-se-hrajem Něco prohnilého zdá se být ve městě Charleston. Nové letní právnické drama stanice CBS se odehrává v jižanském maloměstě Charleston, kde proti sobě stojí dva vynikající právníci: Jamie Sawyerová a asistent návladního Roy Rayder. Oba jsou mladí, ambiciózní a od prvního okamžiku je jasné, že je mezi nimi víc než jen pracovní vztah.

O SERIÁLU

 

    Zdá se to být případ jako každý jiný. Je nalezena zavražděná žena a policie zatkne černého údržbáře, jehož obhajoby se ujme krásná a úspěšná Jamie Sawyeowá, která se do Charlestonu přestěhovala z velkoměsta. Proti ní stojí mladý žalobce, Roy, který je místní, všichni ho mají rádi a navíc mu bylo nabídnuto místo právníka městské rady.

 

 

Jedním ze svědků v případu je i mladý detektiv, frajírek Terry McCandless, který zneužívá své postavení a myslí si, že mu všechno projde, ovšem jeho svědectví má závažné nedostatky. Navíc za Jamie přichází jeho kolegyně, kterou za vztah s ním propustili od policie a ona za to chce policejní oddělení žalovat. Nakonec se ukáže, že tu jde o případ mnohem větší, než se zdálo, a Jamie a Roye čeká u soudu velká bitva.

 

 

 

 

OBSAZENÍ:

 

 

Cam Gigandet jako Roy Rayder

 

Anna Wood jako Jamie Sawyer

 

Shawn Hatosy jako Terry McCandless

 

Georgina Haig jako Lee Anne Marcus

 

Adam Rodríguez jako Preston Cruz

 

Michael Gladis jako Holland Knox

 

Kim Wayans jako Vi

 

Gregory Harrison jako Dec Fortnum

 

TRAILER:


 

Shlednuto: 7167x
Hodnocení článku:
0/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorČlánek nemá žádný komentář