CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

TVD S03: Manifest šílených překladatelů 11.5.2012 - 08:05

A je to za námi! 3. Série konečně skončila a vám normálnějším z těch nenormálních nezbývá nic jiného než si netrpělivě začít kousat nehty a škrábat palce do krve, protože nás čeká zhruba 4 měsícová pauza, ve které nebude odvysílán jediný díl, a do začátku srpna se ani moc nových informací o 4. sérii pravděpodobně ani nedozvíme. Ti normální z vás mohou dělat dál jakoby nic a ta poslední sorta lidí to čekání nepřežije, takže si začněte hledat nějaký mostík nebo stromek v lese. Než nám tu všichni začnete brečet nad tím, že to nevydržíte a že je to naprosto nepřístojné mučení, tak si shrneme pár zajímavých okamžiků z posledního dílu, abyste si je důkladněji vryli do paměti a vyhlídka na nadcházející 4. sérii vás užírala ještě víc než doteď. Po mém vzoru si z toho můžete rozehrávat palec do krve a cítit se cool. Fotky sem dávat nebudu, aby mě nikdo neobvinil z nějakého fetišistického sebetrýznění.

 

Moment první: Čiperná Elena vstává a v momentě, když jí zazvoní budí, se začne smát jako chovanec Jedličkova ústavu, a místo toho, aby  svůj budík ospale zatípla kladivem a shodila z nočního stolku, vstane, jako by se nechumelilo, a tváří se, jako by právě vypila odvar makovic, a s tímto nic neříkajícím výrazem nás provází celým flashbackem. Mít tak někdo po ruce lopatu…

 

Moment druhý: Caroline a její vtipný čaj s vodkou. Tak si ze seznamu nutných věci, které z různých důvodů musí být ve filmech a seriálech zejména pro mladé vidět nebo slyšet, můžeme odškrtnout řeči mladistvých o alkoholu. Jak důmyslné. Toto jen tak někoho nenapadne. Nezbývá než si počkat, až se na obrazovce také objeví 3 černoši, 2 gayové, indiánská babička a pětinohý pes pro splnění rasových a degeneračních kvót.

 

Moment tře:  Elena a její nápadnici. No kdyby mi hladina estrogenu nekonvergovala k nule, asi by mi moje ruka při pohledu na oba dva hřebce vystřelila někam k jižní polokouli a po vzoru místních pipind bych si udělal dobře, ale bohužel. Čumím a nechápu a nechápu a čumím.

 

Moment čtvrtý: Stefan zachraňuje Matta a Elena vše jistí z povzdálí. Ani se není čemu divit, když její inteligence osciluje někde mezi závodní uklízečkou a hajzlbábou z nádraží. Asi pod vodou zapomněla, že by si měla odepnout pás, a stálo jí to její pravidelný chrup.

 

Když v posledním díle jedna slepice BLEJE nesmysly, kudy chodí, další kikina u toho TROUSÍ slovní hovna a další pipin u toho VYPOUŠTÍ mrdky na entou, tak to může zaujmout jen vážně silně skalní fanoušky. Ještě že se k nim hrdě hlásíme. Věděl jsem, že mám rybičky nakrmit dopředu. Ještě teď jsem z toho finále tak emocionálně a psychicky vedle, že by do večera určitě pochcípaly. Ono když ve vás po takovém neskutečném zážitku spojení 2HD evokuje 2HemeroiDy, kterému se pak klidně čtvrthodiny smějete, tak vám dojde, že s vámi něco není v pořádku. Tento tantrický zážitek nás psychicky naprosto vycucl a teď už jen s napětím očekávám další řadu, nejhorší na tom je, že to čekání asi nepřežiju! Až se uklidním, tak si díl pustím znovu, některé pasáže jsem přes slzy, které mi kanuly po lících, bohužel neviděl.

 

A nyní si pro fanoušky dovoluju nastínit děj 4. série, jak ho vidíme. Pokud vás vaše nejlepší kamarádka strašně moc zbožňuje, tak to sice zavání teplou frontou, ale budiž. Začne-li být ale tak trochu šavlozubá a nekontrolovaně začne lítat po lesích a při každé příležitosti se vám pokusí prokousnout krkavici, tak už vám ta její náklonnost začne jít trochu krkem. Někdy doslova. Zní to zajímavě, Joulia Plecko a Kekel Viljemzon si pro nás jistě připravili svěží a novou sérii, ze které se nám opět otevře čelist. No shánějte se po větších kýblech. Tímto se s vámi za sebe (xtomas252) a za Anet (Anetka888) loučíme a už teď se těšíme na vaše smysluplné reakce, které si v nejhorším případě napíšeme sami. Tak v září!!!

Shlednuto: 7523x
Hodnocení Bloku:
5/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
VK22  11.05.2012 - 20:28
komentovat
VK22
Teda Tome......nemám slov. Smích Takovej pěknej díl!! Mě se to náhodou líbilo, aspoň se všechno už nebude točit jen kolem zachraňování Eleny. Akorát mě nasrala Bonnie, s tou proměnou Tylera, ale jinak po dlouhé době náhodou fakt pěknej díl. A doufám, že Matt to nerozdejchá, ten mi tam chybět nebude Smích Za tohle bych ti dala za trest k vánocům TVD všechny série na DVD Smích
#2
-A  11.05.2012 - 22:22
komentovat
-A
a nechcete se na tu 4.serii spíš vysrat... když vám je u dílů šoufl? :)
#3
xtomas252  11.05.2012 - 22:42
komentovat
xtomas252
Ber to s koňskou dávkou ironie. Až na pár slabších míst byl tenhle díl docela dobrej.
#4
ZL2  14.05.2012 - 07:12
komentovat
noimage
Teda Tome ty ses rozjel:-) já bych tenhle díl sice taky sestříhala tak na polovinu (flashbacky byly o ničem) ale jinak to byl zajímavý díl...jsem zvědavá na novou sérii ale myslím, že do září i bez ní nějak přežiju...:-) Nicméně děkuji moc tobě i Anet za bezva a rychlé titulky k celé sérii..!
#5
sandra  09.05.2014 - 20:01
komentovat
sandra
:D :D :D ne eee, tak jsem se dlouho nezasmála.. Jsem vyléčená a jdu sledovat hokej. Forever Jägermeister Ninja