CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

Zažeňte nudu s Drakensangem 30.6.2012 - 12:06

Pro příznivce her všeobecně, pokud se nudíte při čekání na vytoužené titulky k vašemu oblíbenému seriálu nebo nevíte jak naložit se svým volným časem, mám tu pro vás tip v podobě diablovky jménem Drakensang Online. V případě, že se vám nechtělo tahat z peněženky těžký peníze na diablo je tu dost kvalitní alternativa s českou lokalizací.

Info o hře:

Sága Drakensangu pokračuje!


Stíny minulosti šíří strach a děs. Mocný drak ze světa temna se probouzí k životu! Připoj se k rytířům nebo k mágům, vybojuj epické bitvy a zachraň lidstvo!


Fantasy hra tě zavede do velkolepého světa 3D. Vyzbroj se a vyprav se do bitvy sám nebo s ostatními hráči. Bojuj o moc a sílu a zvítěz nad mocnostmi temna.Zažij novou část slavné ságy Drakensangu Online. Ponoř se do epického příběhu a osvědč se v multiplayerových bitvách. Probádej temná zákoutí společně s ostatními hráči, zvítězte nad drakem a zažijte dobrodružství v bažinách, lesích, jeskyních a arénách PvP.

Využij bohatý systém schopností a boje k dalšímu vývoji a individualizaci tvé postavy jako rytíř řádu Draka nebo jako mág Kruhu. Hra se hraje prostřednictvím prohlížeče, není tedy potřeba něco stahovat. Kromě Java aplikace nic, stačí se pouze zaregistrovat zde
Hodně štěstí při hledání vzácných itemů do své postavy přeje portál Cwzone.cz

Shlednuto: 7337x
Hodnocení Bloku:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

#1
Micro  04.07.2012 - 09:17
komentovat
Micro
Dneska bude do hry přidán nový update s názvem Atlantida 100 Questu a celá nová lokace
#2
hama  24.10.2017 - 20:37
komentovat
noimage
https://perfect-review.com/