CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

BritFest: Oslava britské kultury 13.11.2013 - 11:11

Milujete Velkou Británii? Pak je tato akce právě pro vás! V rámci čekání na titulky k poslednému odvysílanému dílu Downtonu si vás dovolujeme pozvat na BritFest. Poznejte svoji oblíbenou zemi díky tematickým workshopům a besedám. Hvězdnou záštitu nad akcí převzali zahraniční hosté - herci Kim Hartman a Richard Gibson (Helga a Herr Flick z populárního seriálu Haló, haló!) a Paris Jefferson (z filmů o Sherlocku Holmesovi a Hercule Poirotovi). Akce se koná 16. 11. s bonusovým programem následující den v pražském klubu Lávka. Více informací na www.britfest.cz

 

britfest

 


Hvězdnou záštitu nad akcí převzali zahraniční hosté. Svoji účast na BritFestu potvrdili britští herci Kim Hartman a Richard Gibson (Helga a Herr Flick z populárního seriálu Haló, haló!) a také Paris Jefferson, známá ze seriálu Xena a aktuálně z filmu Konzultant. Fanoušci budou mít možnost zeptat se herců na to, co je zajímá, a také se s nimi vyfotit či získat podpis.

 

 


Máme pro vás však další překvapení: Účast na akci potvrdili i české hlasy Helgy a Herr Flicka – Zuzana Skalická a Michal Jagelka, kteří fanoušky seznámí se zákulisím dabingu. Tradice Velké Británie bude glosovat divadelní herec Tomáš Kobr a v rámci akce podpoříme neziskovou Pestrou společnost, jež se věnuje výcviku asistenčních psů, kteří předvedou názornou ukázku. Jako bonus má každý účastník v rámci své vstupenky přístup na bonusový program následující den 17. 11.

Děti do 12 let mají vstup na akci zdarma (bez místenky), odpovídá za ně jejich rodič.
Držitel ZTP či ZTP/P má vstup za 50% ceny (vstupenky pouze na obchodním oddělení TA).

http://www.cwzone.cz/admin/news/nova/
Shlednuto: 2263x
Hodnocení Novinky:
0/5

Video k článku

errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

errorNovinky nemá žádný komentář