CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

About us

Jsou tomu už víc jak tři roky, co se poprvé rozjely fan stránky televizní stanice The CW CWzone. Od té doby se nám rozrostl počet seriálů, titulek, novinek a videí, dokonce se také rozrostl náš tým.


A protože už to chtělo nějakou změnu, rozhodli jsme se dát CWzone nový vzhled. Má také více funkcí, je přehlednější a hlavně se tady také můžete dozvědět něco o našem týmu. I když jste i dřív určitě měli představu o tom, kdo u nás překládá, nic jste o nás nevěděli. Teď máte šanci se dozvědět něco málo ať už o redaktorech nebo překladatelích.


A to není zdaleka všechno. Museli jste dřív na hlavní stránce CWzone hledat mezi videi, novinkami s odkazy na stažení dílů a novými titulky články o vašem oblíbeném seriálu? Tak teď už nemusíte. Všechno je tady nově roztřízeno na sekce, takže je to mnohem přehlednější. Nebojte se však, že kvůli tomu, abyste měli přehled o tom, co je u nás nového, budete muset klikat na každou sekci. O to se postará naše bleskovka, ve které můžete vidět všechny novinky. Pak už je jen na vás, co víc budete chtít vědět.


Dále tady nově máme i nějaké ty hry, abyste si mohli zkrátit pro vás někdy dlouhé čekání na titulky k aktuálnímu dílu vašeho oblíbeného seriálu.


Kdyby vám náhodou nestačil kecálek, který se nově přestěhoval na levou stranu, můžete použít nově zavedenou chatovací místnost, ale prosím k diskuzi o aktuálním dílu používejte fórum, můžete se v něm také ptát na titulky, psát tam připomínky k novému webu nebo prostě cokoliv.


Jak jste si jistě všimli, titulků k seriálům tady máme celkem málo, proto jsme se rozhodli zařadit sem i titulky k některým filmům, které můžete využít, když vám zrovna nepoběží žádný seriál a vy se budete nudit.


Tak to bude asi vše. Doufáme, že si naše nové stránky zamilujete stejně rychle, jako my.Tým CWZONE